cem narást=)

millli

Ja mam 162 cm a spom nadmieru spokojna, vyssia by som nechcela byt, lebo mozem chodit aj s nizkym aj s vysokym, ako pisali dievcata. Nizky je rad, ze som este nizsia od neho a vysoky sa zas citi ochranca.

dobra vila

Sylvia, preco by sa ti mali vyssie baby smiat? :-O Ja mam napriklad 172cm (a kedysi som chcela byt od toho este vyssia :D, mat takych 175). Moj priatel ma nad 190cm a vypadam popri nom tak chutne malo :D. citim sa taka chranena abo co :D. vidis, ty ani nebudes potrebovat 190cm-oveho na toto :)). Sisa, 160cm nie je katastrofa, akoze si malicka, ale nech to pre teba nie je komplex. Vies co ti poviem?! Opatky to vyriesia!! :). Neviem, podla mna je to fajn, netrap sa tym, ale zas ked je to tvoje zelanie byt vyssou, tak tu slova asi moc nepomozu, co? Daj na tie opatky a inac suhlasim, este mozes vyrast, ja som tiez v tom veku este podrastla zvysne 2 cm.

jajajajajaja

Ja mam tiez 16 rokov a len 153 cm. A niekedy sa citim velmi trapne napriklad ked mi mali siedmaci nechcu verit ze mam 16 a tak. Ale co sa da robit, dobreho vela nebyva.

micaa

sylvia mozes byt len rada... ja mam cez 180, kamaratka 150. Ked ideme spolu nakupovat, ona si nohavice skratit moze, ale co ja? Uz sa bavime na tom, ze co ona odstrihne, to si ja prisijem.
A zavidim vam, ze mozte nosit opatky, ja v nich vyzeram ako zirafa :/

dd

ja mam tiez 158cm, rodicov tiez nizkych(aj ked zo starych rodicov by som mala byt po kom vyssia, ale nie som)..tiez ked som bola mladsia, som to brala pomaly ako tragediu, ze nie som vyssia, ale uz mam to obdobie davno prezite a viem, ze je este vela mensich zien, ako som ja a som so svojou vyskou uplne spokojna :)..ma to jednu vyhodu - mam vyssieho manzela a mozem si pri nom dovolit aj opatocek a aj tak som stale od neho nizsia :D..v com mam ale zasa troska problem, su topanky, kedze mam malicku nozku(36, opatkove topanky 35)..

tinusska

ja mam len 153cm... a 22 rokov.. ako mladsia som to brala ako nieco strasne, ze som taka mala... teraz? uplna spokojnost... ale fakt...

sylvia2829

dakujem takéto pozitivne reakcie som necakala som myslela že mi sem budu pisat vysoké baby a smiat sa mi aká som malicka ale tak aj 3 cm by sa mi zisli

zlta

nic take neexistuje. Narasties tolko, kolko mas geneticky dane.
Ja mam 165 a az doteraz som nevedela, ze je to pruser :)) V 16 som mala 162 cm. Myslim, ze dievca moze este narast, ale max. 3-5 cm do dospelosti.
Chalani rastu dlhsie. Moj muz narastol od 17 do 21 cca 7 cm, ale to je chalan, tam je to ine (neskorsie dospievanie).
Ked si nizsia, mas vacsi vyber chalanov, nemusis mat komplexy, ak sa ti bude pacit nizsi, a budes vzdy pri muzovi taka mala nezna zena, ktora potrebuje chranit :)