Serlift - skusenosti

zufalka

ja ich beriem asi 3 mesiace...a to si sa už z toho celkom dostala,keď si ich už vysadila?a aké si mala dávkovanie?

moje

Už týždeň neužívam, brala som ich ale 5 mesiacov, trpela som úzkosťou a potom už aj depresiou. Nevedela som poriadne fungovať, vydržať v spoločnosti a tak.

00000000001

zufalka
no ono to už bolo strašne dávno a zdá sa mi že som tiež mala 50mg + nejaké iné lieky k tomu a vtedy som mávalá strašné depresie, uzkostné stavy, žaludočnú nevoľnosť a veľmi silné samovražedné sklony...dlhšie som brala tieto lieky ale vôbec nepomáhali tak sme s mojim dr. skúšali ďalšie a ďalšie AD až sme našli tie pravé :)

gian

Ja ich beriem este s dvoma dalsimi liekmi. Ale len v minimalnej davke, aby sa navzajom podporovali. Je to super kombinacia. (pre mna)

zufalka

no najprv som brala mesiac 50 mg ale zmenu som necítila,tak mi dala 100 mg,ráno jednu tabletku a na obed...no ono je to lepšie,ale myslela som,že keď budem brať antidepresíva,že môj stav zmyzne úplne....tiež sú to moje prvé AD

zufalka

00000000 a na čo si ich brala?lebo aj mne zaberajú len tak na polovicu,niekedy mám pocit,že sa zbytočne dopujem liekmi...mám sociálnu fóbiu