Preco to nedokaze?:,(( pomoc!!!

Príspevok v téme: Preco to nedokaze?:,(( pomoc!!!
zivotaosud

Ahojte...mam 2 rocny vstah a za ten dlhy cas som nezazila poriadny sex s predohrou ..ako mojmu chlapovi vysvetlit ze to potrebujem...uz so mto skusala slubil mi to a vzdy to dopadlo rychlo ...ide oto ze vidim nanom ze nevydrzi a ze ej to len z donutenia:,((a vadi mi aj to ze ani sa somnou boh vie ako dlho nebozkava...nerozumiem tomu:,(( pritom viem ze ma miluje...poradte ako ho mam naladit nato aby tu rpedohru chcel sam abny sa snazil mam v posteli pocit ze mysli len na seba:,(...blee..dakujem

kajka01

no neviem , preco by sa chlapec nemohol posnazit ak mate cas priestor a chut:)ved aspon nech raz skusi z toho mnozstva razov ...a sam uvidi...ci mu to smakuje aj takto alebo vyslovene nie...
skus mu povedat jasne ze dnes pojdeme na to pomaly ze chces vyskusat nieco "nove" a povies mu riadne ze dlha predohra a bla..a ked uz bude chciet ist na vec povies este nie:)
v tomto nevidim az taky velky problem...

AdamKrt

Mne priatelka povedala na rovinu, ze ona si rychlovku ani neuzije, ze treba dlhsiu predohru. Tak som zacal a po case chcel prejst na milovanie. Ale ona nie. Tak dobre, pristal som. Nevadilo mi to. Predohra bola taka dlha, pokial sa jej pacilo a potom sama si urcila po akej dlhej predohre bolo milovanie. Az sama tuzila milovat sa... No a zas naopak, to co tvrdila, ze bez predohry to nejde, tak v inej situacii bolo aj bez predohry /na moje pocudovanie/ :)

Mal som za to, ze den predtym ta predohra bola taka intenzivna, ze jej to stacilo a potom uz bola vzrusena aj pri dotykoch a skor slovnej predohre, ako fyzickej. Ked sa totiz urobi dokladna predohra, ci prezije pri nej zena viac orgazmov, moze potom aj milovanie pocitovat viac intenzivnejsie. Mam ten pocit, ze potom by stacil aj slabsi vykon a ona to bude precitovat omnoho intenzivnejsie. Bez predohry, bez toho rozpalenia, sa treba viac "namakat" :)
Je to ako s jedlom - vsetko chce svoj cas a treba si to vychutnat. Nie iba ukojit sa...

Jednoducho netlacit - urobit parnerovi /partnerke dobre a ked sa obaja miluju, tak ten druhy urobi tiez svojej polovicke potesenie.... :)

niekto

skus ho provokovat natahovat preber "velenie"
:)

v kazdompripade skus sa snim bez vycitania otvorene porozpravat povec mu ako to citis a ze by si to chcela trochu inak aspon raz za cas

niekto

skus ho provokovat natahovat preber "velenie"
:)

v kazdompripade skus sa snim bez vycitania otvorene porozpravat povec mu ako to citis a ze by si to chcela trochu inak aspon raz za cas

zivotaosud

cem aby sa pri predohre citil aj on fajn..aby to chcel aj on ale necchem to aby robim to koli mne...:(...hrat sa smiat sa proste skusat hladit drazdit ...

zivotaosud

no pre mna to znamena sa snazit oto aby mi bolo prijemne hladenie ..a to vsetko co k tomu patri...ale on vksuem am z neho pocit ze sa nevie dockat kedy bude dnu...pritom mi hovori sa vyhovara ze malo casu atd...a pritom citim ze z jeho strany to neje uprimne taek egoisticke sa mi zda ..neide o cas ale o mazlenie oto aby som videla ze aj predohra ho bavi ne len to byt vnutri

kepke

zivotaosud, a ako dlhu predohru potrebujes? Lebo pre neho je ta kratka predohra asi rovnako dolezita, ako pre teba dlha. Zamysli sa. Vravis, ze sa snazi, no ale vidis, ze ani s nim to nic nerobi, mozno mu naopak uz klesa chut na to :-P, alebo ja neviem. Proste dosiahol vrchol svojho vzrusenia a iba ho odklada a odklada. Ako dlho pre vas vlastne znamena ta dlha predohra?? Iba toto mi vysvetlite.

zivotaosud

no to je dobry napad ale on je tazky pripad no uvidime ...ale mozno mu dojde lebo chvilu mam pocit ze ma asi naozaj nemiluje ked to nedokaze