Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som pekna?

Jessi_1111

jankaaaaaaa: no a co? tesi ma ze si niekto spomenul na tuto ,,staru" ,,trojrocnu" temu...

eerf@: si pekná. no a čo ako? podarilo sa t i za ,,3 roky" za tu ,,dlhu dobu" nieco schudnut??

isabella

tak v prvom rade, ked sa ti nepaci tvoja vaha tak s tym nieco rob a nevyplakavaj, vzdy to ide, aj tu su temy, v ktorych si baby navzajom radia a podporuju sa
a druha vec... mas 16 a mala si len jedneho chalana? dovol mi aby som sa zasmiala... a kolko by si ich v takom veku chcela mat na konte? co chces byt ako tie novodobe mlade ku*vicky? ja som mala prvy vztah tiez v 16, bol len kratky a v podstate o nic v nom neslo a dnes mam treti a som vydata, rozhodne nemas co dohanat

Laurina22

Ked si z toho,ze v 16 si mala len jedneho chalana na samovrazdu,tak si v prvom rade pekne blba a plytka osoba.

Boze,kam to spejeme?

Agnes999

Mas 16 rokov a mala si len jedneho chalana? :-) To sa ma pobavila, ja som mala svojho prveho ked som mala 17 a tristvrte :-)

Rockgirl

to ani nevyprávaj ,že na samovraždu! taak začni cvičit alebo pokus sa nejako schudnúť ....čo sa nevieš spravit peknou? dievča trošku sebavedomia =) myslím to v dobrom... prosím ta kašli na to či si ty mala 1 chalana.. ked máš 16 neznamená že musíš mat už ale 5.chalana.... tak šup šup... hon sa do toho! vela štastia a prosím ta nemavaj z takychto somarin depky =)

squash

sak ked chces schudnut tak musis vydavat viac energie ako prijimas. t.j. ked tvoj denny prijem by mal bt cca 1500 kalorii, tak prijimaj menej (jedz menej kaloricke jedla) a sportuj hyb sa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som pekna? - Fórum - ZDRAVIE.sk