Vypadáva mu

Príspevok v téme: Vypadáva mu
titaa

Ahojte, mám 22 rokov, skúseností so sexom veľa nemám, toto je môj prvý stabilný sexuálny partner a on tiež mal len jednu predo mnou a máme taký problém, že mu pri sexe vypadáva penis z vagíny...je to trochu trápne a neviem, či je to normálne, prečo to je a čo s tým? Viete mi prosím poradiť?

Patrik@MU

Tak asi je to spôsobené tým, že ho má menší...ale zase neviem čo je pre baby pojem menší...ja ho mám asi 16-17 cm dlhý a občas mi vypadne...ale vypadáva mi najčastejšie pri polohe po ležiačky z boku, na túto polohu ho mám asi krátkeho...

titaa

aha, tak to som chcela vedieť, že či to je normálne, lebo nemám s tým skúsenosť...znamená to, že ho má malý a tým je to spôsobené? ktorá poloha je na to najlepšia, aby nevypadával?

Patrik@MU

Aj nám sem tam vypadne, niekedy viackrát a je to v pohode..zasuniem a ideme ďalej...v tomto problém nevidím..

titaa

zatiaľ pri všetkých, ktoré sme skúšali sa to stalo...ale niekedy proste vypadáva neustále...ja neviem..nemôže to byť kondómom? lebo ja som hrozne vlhká a kondóm je lubrikačný a potom sa to asi hrozne šmýka, môže to byť?