Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďakujem
--------------------
www.zdravie.sk

Monana123

:-DDD a ty si za tým ešte stojíš..že v angličtine sa vyká :-DDD aaa tak to je koniec...idem tuším spať. :-) tvoje gramatické chyby som prehltla..ale aby niekto tvrdil, že v angličtine existuje vykanie ako youre...tak to je moc :-DDDDD

janka91j18

smutna som mnoo...furd som decko..a mám 18r
som myslela že ked odídem zo slovenska do anglicka..možno mi budu vykat..ale nič!!!

ako sa mam obliekať,malovat aby som vypadala staršie???

toto mi poradte..všetko..ide mi len do plaču

PROSIIM..PLSEEHE

jajka001_

(ja mam 30) zvonila suseda, otvorim a ze maminka je doma? :))
v 18 som tiez vyzerala na 14. aspon ma tolko neotravovali nadrzany pubertiaci

janka91j18

ale maju
aj tu na Slovensku je vy aj ty
ta aj tam v anglicku nee?
učila som sa to
že vykanie je : Youre!!!!
tak potom mi tykali...že YOU

aj v prahe
aj v Poľsku
možno v nemecku su mudrejšii

fakt ma to trapi,keby ne,nepišem tu

Monana123

Ale s tým sa proste musíš zmieriť...ja mám 23 a stále mi tykajú. Takéto kraviny mi absolútne nevadia. Ja som slušná a väčšinou každému vykám a keď oni nevykajú mne, je to ich vec. Práve tým, že budeš nad vecou ukážeš, že nie si decko...ale to ti dôjde až vtedy keď už decko nebudeš..a to ty ešte stále si.

janka91j18

a v Prahe..nikdy som nepočula vykanie..iba tykanie....
pytali sa mi či nejdu do školy??? toto čo je? čo im je do toho?? proč nejsem v škole???

katka...

Raz budes rada, ze vyzeras mlado. Ja som do 23 rokov na diskoteke ukazovala obciansky, ze uz mam 18. A nikdy ma to neurazilo, praveze som bola rada. Nam na vyske tykala aj profesorka, najprv sa nas spytala, ci nam to nevadi. Nikomu to neprekazalo. A fakt ti chyba trochu pokory. Teraz sa vsetci maju pred tebou klanat, lebo ty uz mas 18? A ze ty zacnes starsim ludom tiez tykat. Ale ty nie si s nimi seberovna. Co tak ucta k starsim a skusenejsim? Tento cely tvoj problem je detinsky. Zivot ta este nie tak nafacka. Neviem ako potom budes reagovat, ked toto ta trapi.