Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďakujem
--------------------
www.zdravie.sk

ShaulaThalit

Vacsinou ti, ktori vo svojom zivote nic nedosiahli sa chcu stat dolezitymi, a tak to aj vyzera...
to je ako so studentmi na VS. Ti, ktori horko tazko urobili skolu si na dvere vycapia tituly. Ti, ktori sa poctivo ucili a makali, taki to nepotrebuju...

Chcelo by sa to naucit viac pokory.

malickasom

neuraz sa dievca ale ty si riadna trubka...este ked drzo odpovies necuduj sa ze ta povazuju za sprostu soplanu... mozno ked dospejes rozumovo a nebudes riesit take hovadiny tak ta zacnu ludia brat s respektom...
este sa raz budes radovat ked starsia a budu si od teba pytat obciansky...

notka

ja mam 21, a tiez mi takmer kazdy tyka. smola ked vyzeram tak mlado..ale vazne zeby az tak? ale to ma ani netrapi, viac mi uz je neprijemne, ak je to tykanie spojene s tym, ze si mysli ten dotycny ze sa ku mne moze spravat ako k decku. napr minule jeden predavac v masiarni, tak cca 45r, mi zacal hovorit ze co uz mas prazdniny? pricom tam chodim raz za rok, nie ze ma vydava casto..tak ja mu na to ze aj vysokoskolaci niekedy zvyknu mat...trochu ho to zarazilo a aj ked sa to dalsou konverzou snazil maskovat, bolo vidno jak mu je trapne.
ine kafe je uz moj priatel..je pravda ze ked sme sa spoznali som mala 18 a on chudak myslel ze 14, ale ked sme minule kupovali alkohol, tak od neho v pokladni chalan brigadnik mladsi odo mna opytal obcianku...a to ma moj priatel 26 :D:D

janka91j18

tak i tu--

rodičom ja tykam aj oni mne...ved rodičia a rodina+znamy je ine..ale iný nech vykaju...

každý i šofer autobusu mi furd dava polovičný listok..a tyka mi...sere ma to,hneva ma to..chcem si najst frajera...možem? ne!!! bo z decom čo vypada na 14r nikto nazačina..a mám pri tom 18!!!!!!

janka91j18

nam každý v škole VYKAL..dokonca aj upratovačka
Jasne ked som bola v Poľsku..zas toto iste..TYKANIE..zas...viem nechcem sa hnevať..ale vyzerám jak decko ktorému tykaju..čo chodí ešte do ZS...
Aj poštárka mi tyka..ved ja ju nepoznam....nesom jej sesternica aj rodina...ta ked som jej ja začala tykat..hned povedala že prečo jej ja tykam..ale ja som jej ja povedala že aj vy ste mi tykali..a ona že ja možem...ta velka spravodlivosť..

zuzic

ja mam 15 a strasne mi lezie na nervy ked mi vykaju:D fakt ma to stve sak este nie som dospela a kazdemu omielat ze nech mi tyka:D

ema123

Janka, ako vtip je tvoj príspevok celkom dobrý. :-) Ak si však nechcela prekonať rekord v počte pravopisných chýb, tak radšej utekaj naspäť do školy. Tvoj príspevok o dospelosti veľmi nesvedčí. :-(