Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďa

sway

Ja mam 22,problem ako ma janka som nikdy neriesila,uz na gympli nam profesori vykali.Som z mesta a ked sa nietko potrebuje na nieco spytat povacsine voli slusnu formu.Lekari mi rovnako vykaju.Ak mi niekto potykal,bol to bud primitiv,ktory bol na mna drzi alebo naopak "stara skola"-povacsine ludia z dediny,ktori automaticky tykaju mladsej generacii.Ja to jednoducho mam v sebe,ze ani 18 rocnej cudzej zenskej nepotykam -je mi jedno,ze sa sprava ako decko a drzim si urcity odstup,avsak nebudem nikoho prevychovavat a ani sa nad nim rozculovat ak mi potyka.Suhlasim,ze janka sa ma este vela,co ucit a mala by zacat od seba.

santhia

sway: ano je to slusnost suhlasim, ale tak ked sama vravi ze vyzera na 14 (a nejde teraz len o to ze tak vyzera) ako maju cudzi ludia vediet ze " aha tak ta je uz dospela, uz mala 18" ?? :)a skor si myslim ze vykanie nezavisi od toho ci uz niekto dosiahol tych povestnych 18, ale skor od toho ze ci vyzaruje nejaky respekt, a myslim ze z tych reci ktore tu viedla janka, si ten respekt velmi nezasluzi :) vravim, najprv nech sa nauci slusne spravat ona, a potom nech huci do spravania druhych

sway

Ako citam ste sa do janky krasne pustili..Je pravda,ze ma trochu infantilny prejav,aj tak si myslim,ze je dobre,ze si uvedomuje,ze odstup v komunikacii medzi cudzimi ludmi by mal byt dodrzany uz v 18.Aspon nezalozila temu,ci je "EMO lepsie blond alebo ciernovlase".
Ja sa zase celkom bavim na tych "starych kozach" vek okolo 30,co hned "omladnu",ked im niekto potyka:-)

sumka

tak co chces aby ti vykali ked vyzeras na strnast - to ze mas osemnast nemas predsa vytetovane na cele! alebo? uzivaj si mladost a neries taketo hovadinky.

sumka

tak co chces aby ti vykali ked vyzeras na strnast - to ze mas osemnast nemas predsa vytetovane na cele! alebo? uzivaj si mladost a neries taketo hovadinky.

sumka

mariah

Slusnost kaze vykat pokial sa nejedna o male decko/teenagera. Ano nebudu vam susedia a rodina vykat len preto ze ste vyrastli s tym sa treba asi zmierit, ael cudzi by vam mali vykat si myslim. Anglicania to maju super, tykaju a vykaju v jednom,o problem menej.

millli

Teda. Ja svojej, teraz 70 rocnej, babke hovorim babka od jej 50 rokov. Co ked je cely zivot urazena? Esteze nevie pouzivat internet, aby tu napisala. Ta by mi ale dala. Esteze ma tu na to upozornili.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to - Fórum - ZDRAVIE.sk