Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

asymetria prs

Alica291987

no myslím si, žč tabletky na to nie sú, ktoré by to vyrovnalo, no ja som uvažovala ,na zmenšení toho vačšieho,bo nechcem si dávať,inplántáty,a ten menší je akurát,tak načo mať balony, len musím na to našetrit,ale sa dosť bojím, že čo ak to nevíde,a bude to horšie.

fialkaaaaa

myslite ze nejakymi tabletkami, napr decolen, sa moze tato asymetria vyrovnat? a cim je to vobec sposobene? tiez ma to trapne, lebo jednu mam dvojku krasnu a druhu len jednotku :(

mnamka257

pokial ta muz naozaj miluje,tak mu vobec nebude zalezat a ani prekazat to,ze mas asimetricke prsia-kazdy mame svoje chyby-aj muzi.tak nezakladaj svoj vztah na dokonalych prsiach

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

asymetria prs - Fórum - ZDRAVIE.sk