Meska mi menstruacia

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia
help_Me

Tak mam taky problem, mamm 20r. a viac ako tyzden mi meska menstruacia. Robila som si teh.test vysiel negativne, o par dni na to opet, takisto negativny. S priatelom pouzivame len kondomy, avsak zatial nam nepraskol (dufam, pretoze priatel kontroluje po styku a spravidla ho este vytahuje zo mna aj skor), preto tehotenstvo vylucujem. Trapi ma vsak to meskanie. Prave som v BA a nemozem k svojmu gynek. nakolko som z vychodu a nechcem sa tam trepat taku dialku len preto. Je mozne aby ma vysetril nejaky lekar aj tu v BA? Ak ano, skuste mi aj nejakeho poradit a aj kde ordinuje. Ked som prisla do BA(koniec juna) mala som vysoke teploty a brala som 2 paraleny - moze byt meskanie aj z toho, ze som chytila nejaky virus, alebo zmenou prostredia? Lebo ja si to neviem vysvetlit. Inak mam cyklus posledne mesiace takto: 28, 28, 31, 35, 32, 31, 31 .... Vdaka za kazdu radu.

18hvizd

podla mna ti to meska aj preto,ze si zmenila prostredie....a momentalne si aj v strese....myslim si,ze sa nemusis bat....drzim palce

18hvizd

podla mna ti to meska aj preto,ze si zmenila prostredie....a momentalne si aj v strese....myslim si,ze sa nemusis bat....drzim palce

help_Me

dakujem za odpoved. Este nejaka babenka s dobrymi radami? velmi by mi pomohli... som v strasnom strese :(( ... Ked som citala ze zenam vychadzali testy aj 3 negativne a pritom boli "v tom" :( ... Ale na druhej strane zasa sa chranime, a gumka zatial nepraskla :((( dufam..... stale ostalo semeno vo vnutri,...no aj tak ho pre istotu stale vytiahol zo mna skor....

siu4

Este par dni pockaj,mne sa niekedy tak zblaznil cyklus,ze som mala mesiac kazdych 5 dni alebo mi meskali par tyzdnov