Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomooc!!

Príspevok v téme: pomooc!!
nika1

ahojte prosim vas ja uz neviem čo dalej mam priatela uz skoro 2 roky aj sme skušali mat sex uz vela krat ale neslo to teda aj slo ale strasne to bolelo už mi to skušal aj s prstami aj mi išla krv ale stále nič ja si pripadam jak keby som bola nejaka divnaa. poradte mi alebo hoci čo dakujem

jankake

Nika1.no tak ten lubrikant pomáha, buď v lekárni kúpiš, cez internet, v maxe je taká špecializovaná predajna ale tam sa obidvaja hanbíme ísť, tak v Tescu kupujeme,-)

nika1

ja už som sa skušala aj uvolniť sak uz aj sme spolu spali sme to skušali ale nič on mi tiez stale hovori ze sa musim uvolniť ale ako sa mozem uvolniť ked viem ze to bude bolieť

jankake

a lubrikant požívate ten dosť pomáha a pred tým si stimuluj rukou klitoris, aby sa ti roztiahla vagína potom už nemusíš a nebude ťa bolieť

jankake

a záleži aj od toho ako dlho to robíte...a po prvom pohlavnom styku aj ked s prstami si dať dlhšie pauzu aby s aranky zahojili, aby sa ti nespravili jazvy a bude ťa to moc dlho bolieť vlastné skúsenosti,...kvasinkové problémy sú už iná téma

jankaKE

tak sa musíš vedieť aj uvoľniť pritom.Necítiš veľké napätie, to nie je dobre ani pre taba ani pre partnera sa musíš uvoľniť, zapnúť hudbu akú máš rada a pôjde to krajšie,veľa robia psychické faktory

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomooc!! - Fórum - ZDRAVIE.sk