Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo hovoria muži

AdamKrt

Ako hovori urcita skupinka humoristov:

"I tak še da, i tak še da" :) Myslim, ze to podstatu vystihuje dokonale...

lizanka

alica: no ja som cvicila bicepsove stahovanie klady okrem ineho, ale toto sa mi zda, ze najviac nato malo vplyv. problem je, ze nato, aby si to korigovala, musela by si to cvicit jednostranne, a to si teda neviem predstavit. mozes vsak cvicit s cinkou jednoruckou, vahu si nalozit tak, aby si ledva spravila 12 opakovanie-t.j. potrebujes citit intenzivne, ze nieco dvihas, vtedy sa sval bude zvacsovat(cviky najdes napr. na www.sportujeme.sk). ale zase ked budes cvicit len na jednu ruku, zhrubne ti aj biceps a druha ruka ostane tenka, cize budes mat zase mierne nerovnake ruky a silu v nich, co uz moze byt trochu neprijemnejsie.
myslim, ze ked ta to velmi trapi, mala by si si napr. dat doplnit mensi prsnik vlastnym tukom, zda sa mi to lepsie. alebo mozno osobny trener vo fitku ti poradi.

lizanka

alica: tak to potom mas slabsie vyvinuty prsny sval alebo zlazu v mensom prsniku, hlavne ked rozdiel je o cislo a viac (pri teorii ruky ide len o mierne rozdiely)

Alica291987

Zabicka, aj mne to vadí pri tričkách , alebo nejakých obtiahnutých, tak najradščej nosím voľnejšie alebo vybchávam.Aj som rozmýšľala,že si ho dám zmenšiť,ale ja doktorom neverím,čo ak mi to zhoršia a budem mať ešte väčšie problemy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo hovoria muži - Fórum - ZDRAVIE.sk