PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

Michaela_MM

Mila Katka... citam ten popis uz aspon siestykrat a stale nenachadzam ani jediny dovod preco by si sa ty mala trapit s niekym, kto za to ani nahodou nestoji. Uvedom si, ze je to tvoj zivot a zbytocne ho obetujes pre niekoho nenapravitelneho. Bohuzial, cas sa vratit neda. Na zaciatok sa kludne vyplac, slzy vyplavia vsetko to napatie. Zbav sa vsetkeho, co by ti ho mohlo pripominat a zacni uz konecne mysliet na seba. Neviem kolko mas rokov, ale to teraz nie je podstatne. Nenechaj po sebe sliapat, nie si nikoho rohozka, ci mas 15 alebo hoci aj 50. Zasluzis si niekoho kto ta bude milovat, vazit si ta a nebudes ho musiet "vychovavat". Niekoho kto s tebou bude v dobrych aj v zlych chvilach... a bude s tebou rad.
Najhorsie je zostavat s chlapom len preto, aby si nebola sama. V tom pripade je ovela lepsie kupit si psika. Je to uzasny balzam na dusu, potesi, rozveseli, privita ta vzdy s nefalsovanou radostou a ked s nim pojdes von, mozes stretnut toho "praveho" :-)

Mozno ti to uz niekto predomnou napisal, ale je tu toho tak vela... Prajem vela sil aby si to vsetko zvladla a na konci bol tvoj stastny usmev :-D

zuziq

zuzu241, aj mna tak volaju, hlavne ten moj typek co som sa o nom zmienila.neviem ci existuje ideal, a si by sme ho museli z niecoho vymodelovat aby mal to, co chceme aby mal mat.ale ak zijes vo vztahu ktory je svojim sposobom chory, alebo ta nenaplna, tak z neho vycuvaj, pretoze si mladucka atakto sa len trapis.bude to tazke, ale myslim, ze pre teba asi po case to spravne.nepoznam ta sice, ale mam citak, ze si fajn baba, mladucka, plna lasky a idealov, len tu lasku asi nemas komu dat alebo mas, ale sa ti nevracia.tak ako mne. mam fajn muza, v podstate som dosiahla vsetko co som chcela mat, mame dve krasne deticky, zariadeny byt, auto, chodime kade tade, a predsa mi tam nieco chyba. je to taka spatna vazba, nesulad v posteli, mam pocit, ze ho az tak nelubim ako by som chcela.zamotala som sa do niecoho co ma tiez nenaplna, viac menej ide o akusi pritazlivost, alebo neviem co to je, a teraz len chodim a rozmyslam co mam robit.preto ti mozno neporadim az tak dokonale, lebo sama to neviem so sebou, ale aspon si zober poucenie ak si ma pochopila.nema vyznam investovat cokolvek do niekoho kto si to nezasluzi, plakat nad nim a trapit sa.mame len jeden zivot, treba si hladat stastie tam kde je a nie tam kde ani nepride.pretoze vsetci by sme mali byt v zivote stastni.

whydont

mila Katka, sama si napisala, aky naozaj je, ten druhy odstavec, kedze vo vacsine odporuje tomu prvemu, je prave to, preco sa to neskoncilo uz skor, pretoze si ho videla ineho, nez naozaj bol a pretoze si dobrak asi "do kosti" a vidis ludi lepsich a krajsich, nez v skutocnosti su...

clovek place vzdy ked nieco straca, a isto neplaces, pretoze ti budu chybat chvile agresie, apatie, ignoracie, vyhrazok, strachu z fyz.utoku, kriku, upratovanie JEHO bordelu...places, pretoze stracas prave to pekne, v co si dokazala, alebo chcela verit, ze doma miesto toho, co tam naozaj bolo mas a mozno len zo strachu, ze je lepsie nezostat sam, ako s niekym nedokonalym...

DOST! trochu si poplakat nikomu neuskodi, mozno dokonca places, ani si to neuvedomujes paradoxne z pocitu ulavy, ale stacilo, poobzeraj sa, poupratuj, ak si este nestihla a uzivaj si ten super pocit, ako dlho bez takeho tvora vydrzi tvoja snaha a "dielo", zacni konecne pocuvat co mas naozaj rada, travit volny cas podla toho po com tuzis, nie co ti niekto dovoli, uzivaj si slobodu prejavu, nazorov, vsetkeho co ti chybalo...

ps: su aj take zeny, ktore su velmi slabe a protirecia si denne v jednej jedinej vete, ale len v kutiku duse a nedokazu s tym urobit nic, este si tu krajsiu a lepsiu predstavu o nom pestuju do takych rozmerov az jedneho dna maju o sebe nizsiu mienku ako o pouzitej vreckovke a ak ich jedneho dna bude opustat on, budu ich prosit, nech zostane... TY sa tiez uplne nepozbieras zo vsetkeho, co ovplyvnilo tvoj zivot a tvoje predstavy o zivote a laske okamzite, ale bud hrdym prikladom ostatnym, ze sa to da!

Katka35

tak to je smutne, kolko zien zije v takych nefunkcnych vztahoch...:-(((
a navonok vsetko vyzera perfektne, super rodinky a co sa deje pod pokrievkou..

o tom nasom rozchode som este malokomu povedala, su to take neprijemne sukromne veci, v robote sa uz par kolegyn vypytovalo nanho, ze ho dlho nevideli, to bude zase klebiet ked sa to dozvedia..
a este ked sa to dozvie moja mama. niezeby nim bola nadsena, ale bude plakat, ze jej uz asi naveky zostanem na krku ako stara dievka :-)

zuzu241

zuziq-ja vlastne ani neviem,ci existuje nejaky,ktory by si zenu dokazal viac vazit,ako jej ublizovat...ja mam iba 25rokov,ale moj vztah mi dal dostatok zleho aj na cely zivot....ale viete ako sa povie-nadej umiera posledna:)stale verim,ze raz nejakeho stretnem,ktory je uplne normalny.nepotrebujem ho ako chlapa pre seba.iba pre ten pocit...ze som neverila zbytocne..alebo mi aspon povedzte niekto,ze taky chlap existuje!!

zuzu241

sama mam doma chlapa,ktory ma miluje iba vtedy,ked odo mna nieco potrebuje(napr.peniaze)ktory si nevazi nic,co som pre neho urobila,povedala..nevazi si ma ani ako matku nasho dietata..neustale mi vycita,ze iba ja som ho chcela,mam sa o neho sama starat...a staram sa.dokazala som mu,ze ho nepotrebujem,ze sa mozem mat dokonca lepsie bez neho...nikdy nemal pre mna pekne slovo a ked som sa ho pytala,preco sa ku mne sprava ako k nejakej veci,ci ma ma vlastne este rad,tak mi odpovedal,ci si myslim,ze by mi len tak,ktokolvek kupil retiazku za..dost penazi.ano,ja si to vazim..velmi som sa potesila tomu darceku(bolo to minuly rok na narodeniny-a mala som aj tento rok narodeniny,lenze uz si asi nic nezasluzim:))je mi ho v podstate luto.je to chudak,pretoze nema nic..hm.moze mat cokolvek hmotne,ale..on je citovo tak chudobny,ze raz si mozno uvedomi o co vsetko v zivote prisiel,ale to bude vazne neskoro...nechajte takychto chlapov...nikdy si nedokazu vazit to co maju...

zuziq

zuzu 241 mas pravdu. to, ze taky chlap si nic nevazi, to je svata pravda. viem to, ten moj je tiez taky, cukrikovy len vtedy ak mu treba pomoct a inak nic moc.proste ta ma za nieco co sa ani neda napisat.

zuzu241

neplac..neplac kvoli chlapovi,ktory nema nic v hlave,ktory sa k tebe tak sprava.akokolvek ho mas rada,cokolvek by si bola ochotna pre neho urobit,akokolvek velmi ti chyba.neplac kvoli nemu.on aj tak nikdy nepochopi,co ty vlastne pre neho znamenas...ked si ta nedokaze vazit slovom,co ma asi v hlave?echcem nikoho urazat,ale podla mna mozes plakat kvoli takemu,ktory nech by aj nic nemal,bol chudobny ako kostolna mys,ale by si ta vazil a miloval ako si kazda zena zasluzi....

zuziq

ahoj katka.nieco podobne zazivam aj ja, tiez som stretla podobneho typka, aj ked on je trocha viac inteligenty ale je to bad boy, trocha nebezpecny, trocha zenaty, trocha devkar, ale nieco ma k nemu taha, hoci aj ja som trocha vydata, aj ja mam trocha deti, a napriek tomu som sa zamotala a namotala. ani neviem co nas spaja, lebo on lieta v kuse v problemoch z ktorych ho taham ja, ale asi ho lubim, lebo inak by som to nemohla vydrzat. vsetci mi vravie, ze mi sibe, ze neviem co mam doma, ale je viem co len to asi nestaci.viem aj to, ze absolutne ziadna buducnost ma s nim necaka, ze to vobec nema vyznam a pripadam si ako matka tereza a charita v jednom. preto ti poviem, ze ak ho milujes, tak si poplac, lebo on za to nemoze aky je, to my sme sa namotali a ked sa vyplaceme mozno pochpime, ze to vobec nestalo za to. zelam ti vela peknych zazitkov na dovci, uzi si to, aj ked ja by som asi sama nevydrzala, pridi na ine myslienky a ked sa vratis a stretnes ho, tak ti mozno uz nic nepovie jeho tvar. vela stastia a vela lasky.