PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

aduska155

katka nehnevaj sa najprv tu napíšeš opis strašne neschopného chlapa a potom chceš vedieť či stojí za to, jasne ,že nie a budeš velmi hlúpa ak vyroníš čo i len jednu slzu

kačenka

ahojte potrebujem radu..som vydata mam krasneho synceka, ale s muzom si uz rok a pol nerozumieme nasla som si priatele cez net a stretavame sa...moj muz je strasne ziralivy nic netusi, ale ked som aj nikoho nemala ziarlil na mna, zakazoval a zakazuje mi kamaratky, chodit von medzi ludi, chodit spat vtedy ked on povie, nemozem telefonovat, telefon musim mat skryty, nemozem pozerat telku s nasimi, ani ist na net...proste sa bojim ze mi jedneho dna zakaze aj dychat tento vzduch..zas priatel je uplny opak...rozumieme si a urobil by pre mna aj modre z neba, ale ja neviem co ako sa mam rozhodnut..prosim pomozte mi precitam si kazdy vas nazor.dakujem

fnuukyyy

noo katka necitala som co pisali iny ale podla mna wazne nestojii mozno je mili dobry a este newiem co ale keby o teba stal tak by nieco aj preto sprawil nemyslis?? wiem tazko si to priznat ale zabudnes neboj sice po dlhsom case ale za chvilu za budes na tom smiat ze kde si mala oci a budes mat pri sebe toho koho lubis a on bude lubit teba xixi nebud smutnaa

lucerna1

katka35> asi som pesimista..ale idem na to takto...chces sa starat o chlapa,ktory nevie ci ma ist vlavo alebo vpravo a preco nemoze ostat najednom mieste? je to ako moja mama vravi...nedozrele dieta...

a este inak napisem> napisala si viac zlych vlastnosti ako tych dobrych...
urcite by som za takym chlapom plakala,keby som bola do neho zamilovana,ale vravim > skoda slz... naozaj skoda slz...radsej chod na tu veceru,do spolocnosti inych ludi...prevetraj svoju mysel...

wowo1

NIIKDY NEPLAKAT koli takemuto,blbovy ,a luto mi je slzy co ja sprosta som koli takymto hajzlom vyronila,,a to ani nehovorim ze to je strateny cas uz len s takym blbom travit len minutu zivota.
ALe ono to chce cas a susenosti. Ked stretnes toho spravneho muza uvidis,,ako si bola,,s prepacenim sprosta...ze si vobec niekedy stretla a zaoberala sa takym chudakom ako popisujes....bez od neho.nikde caka vyborny a zaujmavy a obetavy muz pre teba.

katka35

tati, aby sme nedopadli ze kto vela vybera nakoniec preberie. lebo so mnou to tak vyzeralo, ked som zakotvila s tymto krasavcom. a ty mas kolko rokov?

na zajtra mam nakoniec az dve pozvania na veceru, tak som jedno musela aj zrusit a dotycny sa asi urazil, lebo ani neodpovedal na sms, ked som sa mu ospravedlnila. az mi to prislo divne tieto dve pozvania, asi ma chce osud trosku rozveselit. ale su to uplne nezaujimavi muzi na vztah

ramirka

tati, podla mna keby si stretla takeho ktory by ta naozaj chytil myslim obrazne toho "praveho" presli by ta chutky a ani po case by sa neobjavili..len hosrie je ze toho praveho najst nemusis..nikde nie je napisane ze ho vzdy stretneme..ale su pripady co sa nabazili opustili a potom zrazu stretli niekoho pri kom uz na ineho ani nepomysleli

tati

katka urcite na tu veceru chod!ja ked som sa po 4rokoch rozisla,jedine co mi pomohlo bolo neustale chodit von a takmer kazdu volnu minutu travit s kamaratmi,aby som na to nemyslela.
Ramirka,ale mne sa to deje stale.takmer kazdeho svojho priatela som opustila,pre novy objav v mojom zivote, o ktorom som si myslela,ze je TEN PRAVY...hadam by som sa uz konecne mohla zastavit.moj priatel mi tvrdi,ze ak takto budem pokracovat,este v 60tke budem hladat bez zubov toho praveho!ja fakt zacinam byt presvedcena,ze problem je v tom,ze som nestala a nie v tych chudakoch chlapcoch....