PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

urcite nie

jaj no niekedy srdcu nerozkazes, ze??aj ked rozum hovori inak.ale-kedze sa nemieni rozviest-tak urcite by som za nim neplakala.aka buducnost ta caka s nim??nie kvoli tomu autu, peniazom atd/i ked o tom po tom../ale..

Katka35

tati ahoj. no snazim sa. mala som vela prace, tak tyzden ubehol s inymi myslienkami. zajtra som pozvana na jednu veceru, ani sa mi nechce ist, ale pojdem kus medzi ludi

ramirka

tati a kolko ste spolu?
no to naozaj nie je dobre znamenie obzvlast ked si uz raz mala zajacie umysli a nepoucila si sa teda ze si si neuvedomila ze on je pre teba ovela dolezitesji a zase prisli na teba "chutky" na ineho....
skor ci neskor ti podla mna polezie na nervy...

tati

lollka,ale ked on je niekedy tak straaaasne nudny...viac sa tesim ked pride ku mne spat kamaratka,nez on:-( to asi nebude dobre znamenie...

lollka

Presne tak by si mala rozmyslat Tati a mysli aj na to ze raz si zalozite aj rodinu, vyberaj si otca svojich deti, aby si nebola na vsetko sama. Lebo rodinny zivot moze byt krasna idylka ale aj neskutocne peklo..

tati

lollka presne tak,je to liecitelne,ale preco sa mi to stale stava?stale si myslim,ze niekde za rohom na mna caka pan dokonaly,ale vraj v realite to tak nefunguje a treba sa drzat zodpovedneho,milujuceho,schopneho a stabilneho,lebo vsetko ostatne aj tak casom vyprcha a je lepsie ked ti na stare kolena ostane dobry muz,nez agresivny alkoholik,ktory v mladosti sice mal neuveritelny smrnc:-)

tati

katka ako sa ti dari?zabudas a prestavas oplakavat?
inak mojho priatela cela moja rodina miluje...tety by sa hadam aj porozvadzali kvoli nemu :-)a kazdy mi hovori aka som len hlupa a co vymyslam.
lollka,praveze vo vasni problem nebude.prvy rok sme nerobili nic ine len sulozili.teraz obcas mam pocit,ze ma znervoznuje,ked nieco chce,ale to sa stalo az posledny mesiac,lebo ma pritahuje niekto iny.ja len nechcem urobit ziadnu hlupost.raz som ho totizto opustila kvoli kolegovi z prace.pociatocne poblaznenie rychlo vyprchalo a zostali len hadky.priatel mi to odpustil a ja zase vymyslam....

ramirka

ahoj denisee to ma velmi mrzi, ale myslim si ze v tom asi nebola len tvoja mamina...to by ta nenechal koli tomu...a mamina preco robi tie vystupy? myslis ze teraz sa to zmeni? myslim aj jej spravanie aspon k lepsiemu?