PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

Katka35

ahoj tati, viem ta pochopit. raz som chodila s 1 pravnikom, schopnym, mladym, vyzeral ako manekyn, vypracoval sa sam v praci svojou sikovnostou ale pritom ziadne podvody, ma krasny dom v centre, super auto, citlivy muz, verny, bol povodom z vidieka, tak bol este taky neskazeny, skratka nedalo sa mu nic vytknut az na ten prehnany zaujem o svoj zovnajsok, ale mala som ho po chvilke plne zuby, aky je dobry a citlivy. esteze ho moja mama nestacila spoznat, lebo doteraz by oplakavala nas rozchod :-)

tati

nooo...povedala by som ze 25 rokov je uz dospelost :-)samozrejme,ze tie dve slamky boli trapne.ale jemu sa to vysvetlit nedalo...vraj on nie je az tak smadny!
moj sucasny priatel je uzasny a nemozem mu vytknut ziadne chyby co sa tyka charakteru,ale nevonia mi doslovne a najma nevie rozpoznat kedy si robim srandu a kedy to myslim vazne.nerozumie mi,aj ked sa snazi a robi urcite pokroky:-)a preto stale rozmyslam,ci nie je chyba vo mne,ci nie som len vecne nespokojna zenska,co nevie co chce.mali ste niekedy niekto podobny problem?

katka35

tati, no ja ziram, to teda muselo byt trapne s tym tvojim byvalym. to fakt. ale to ste hadam este neboli dospeli, ked ste ten jeden drink dvomi slamkami pili?
tento moj zase bol grand, vzdy pozyval aj mna, aj moju rodinu aj kamosov, a potom nic nemal. skratka nevedel setrit.

tak to mi je luto, ze ani v sucasnom vztahu nie si spokojna. a preco sa ti nepaci? mozno ho len porovnavas s byvalym.

slivocka

tati, ide o to, ake mas na chlapa naroky. V mojom zivote boli traja muzi, vsetko sportovci, velmi pritazlivi, inteligentni, chceli nieco dosiahnut a starostlivi. Vzor muza som mala vo svojom otcovi a takeho som hladala, aj som nasla. Je to muz na vysokej urovni po vsetkych strankach od moralnej po inteligencnej. Raz som bola na rande s jednym v restike, po veceri si sparal v zuboch, to bol koniec. Mne vadia aj taketo podla niekoho malichernosti, asi som fakt vyberava, ale aspon som nasla to, co som chcela. Tak dvihni svoje standardy aj ty.

tati

katka,ja som 4roky milovala chlapa,ktory bol viac nezamestnany ako zamestnany,vecne sa stazoval,ked sme si isli niekam sadnut a ja som si kupila dzus,on si zobral druhu slamku a upijal z mojho,ked kupil psovi lopticku za 20sk opytal sa ma ci mu ju moj otec preplati a nas rozchod vyprovokovalo acidofilne mlieko,ktore mi nechcel dat,lebo on si ho musel kupit a mne ho aj tak kupia rodicia!!!!
teraz mam presny opak,chlapa,ktory by mi modre z neba zniesol,na narodeniny som od neho dostala macbook pro a dovolenkovali sme v monte carle a....nevonia mi!tak ja uz fakt neviem ako to s tymi vztahmi je.ked sa riadis pocitmi,skoncis s idiotom a ked sa riadis rozumom,nieco ti chyba....

denisee

Vyhana ma z bytu,nie raz uz hovorila ze vymeni zamok v byte.Uy som aj rozmyslala ze ist do prenajmu ale je to tazke z financiami.

denisee

Moj priatel sa chce rozist kvoli mojej mame,lebo ma niekedy velmi cudnu naladu.ale ja ho lubim a nemoze byt moja mama prekazkou.

Katka35

doubledog, myslim, ze uz od praveku to tak bolo, ze muz sa musel postarat o nejake obydlie pre svoju rodinu.
tak to zostalo aj dnes - aspon nejake byvanie by mal zabezpecit, ale on nic a ze uver? naco preboha? ze jemu je dobre v podnajme. a casom zdedi rodicovsky dom. no to je logika. vsak jeho rodicia si este mozu peknych par rokov pozit, su to culi sestdesiatnici, to by sme mali akoze cakat na to, kym zomru? no hrozne to jeho uvazovanie.