PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

Katka35

ale ste vtipne, ze to nebol chlap ale kriz na chrbte, aj som sa zasmiala :-))
alebo ze aj dieta je sikovnejsie :-)
a niekto vcera pisal, ze by za takym muzom neplakala, ani keby jej nozom do oka sparali :-)

alzbee

Katka-ty nemas mat naozaj kvoli nicomu vycitky! clovek ma mysliet v prvom rade na svoje vlastne stastie...zaobstaraj si radsej psika miesto toho tvojho "chlapa". So psikom je menej starosti a da ti aj viac lasky:)) nezabudaj-komu niet rady, tomu niet pomoci...

Katka35

google, to nie je tak, ze by som iba krasavcov hladala, vsak som sa dost popalila s tymto peknym tanierom, ale prazdnym :-)
ale partner ta musi predsa aj fyzicky nejako pritahovat, vysoke IQ nestaci ani plna penazenka.
a chvalit sa pred kamoskami, zial mala som casto stastie na take "kamosky", co nedodrzali slovo alebo podrazili v najhorsej chvili, takze ich nazor pre mna uz davno neznamena vela

Katka35

pre konecne: bola by som kludnejsia, keby jeho mama bola na blizku, ale jeho rodicia byvaju dost daleko, chodi k nim len na Vianoce, keby boli tu, tak by som mala aspon zaruku, ze sa onho niekto postara. lebo mam aj trochu vycitky, co si sam pocne na svete

Katka35

petuska B, to si dobre vystihla. asi to bude materinskym pudom, lebo ja som mala pocit, ze sa onho musim starat, kontrolovat, ci si v zlom pocasi vezme bundu, lebo on by odisiel len tak v tricku, na festival ked isiel, som sa trapila, ze si nevzal opalovaci krem na tie svoje znamienka a tam bol cely den na slnku. proste stale som sa onho strachovala, lebo on si vsetko komplikoval a mnohe veci ho sameho nenapadlli. teraz ako odisiel som v tomto ohlade pocitila akusi ulavu - uz sa nemusim bat, preco nechodi, ci sa mu nieco nestalo a tak. lebo niekedy bolo na mna vela ta zodpovednost aj zanho.
ach, asi som ho brala ako dieta alebo ako nejake domace zvieratko. mnohokrat mi pripadal dokonca zranitelne a krehko, zato som sa onho bala. no sranda, lebo on ma asi 110 kg.

konecne

CHa cha!!! Plne s vami súhlasííím,práve som sa takého zbavila,presne takého ako mala Katka a ešte mal aj zopár zlych vlastností naviac napr. všade robil problémy,ale všade..bol alkoholik ..atd...No poviem Vam bremeno mi z chrbta odpadlo. Fuj chlapi :)) ale sama si zato možem...Mohla som to s takým chudákom dávno skončiť,ale maminka ho číčíka,tak nech si ho aj nechá ha!

nettka

Presne tak Petuska, taky povalac nech ostane pri svojej materi ked ani nema kde byvat. To nie je chlap ale kriz na chrbat!