PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

sallome

Najlepsie je najst si muza s vysokym IQ, dobrym jobom a zaroven dobrodruha a ako bonus s krasnym "vonavym" vtakom :-)) Ja mam takeho doma. Mala som to jednoduhsie kedze sme boli spoluziakmi na gympli, bol najlepsim studentom, no vzdy mal solovu dvojku zo spravania. Perfektne oponoval ucitelom, aj to ma na nom vzrusovalo. Rok po maturite sme sa dali do kopi, dnes mame spolu dietatko a sme manzelia :-) Zaroven je to velmi zodpovedny muz milujuci svoju rodinu, no nema problem si obcas aj travu zafajcit..

Petuska B

Kokos tak keď už aj v posteli bol lemra tak už fakt neviem, kde, čo, prečo a hlavne načo ti toto bolo? :-D Len moja aby si sa ho ty zbavila, chlapec rýchlo pochopí, kde mu bolo dobre a už sa ho nezbavíš.

Petuska B

tati 22:15 asi je to tým, že niektoré z nás majú v sebe silný materinský pud a ľutujeme ich a chceme ich zachrániť- nebojte majú to aj muži :-) Tak preto. Hold niektorých proste nezachránite, niektorým to tak proste vyhovuje a pamätajte na vetu- MUŽA NIKDY NEZMENÍŠ! je to strata času holky aj energie.

rouke

fajn, dakujem, to chapem
ale nechapem vsak zenu, ktora ma, ako tvrdis VS, ze nepouziva rozum. jedna vec je, ze sa zamilujes do nejakeho muza,mas ruzove okuliare a tak. no osial, ci vasen pominu a ty, ako vzdelana zena, co ma rozum, mi chces povedat, ze este stale milujes toho tupca? tolke roky? a preco? kvoli voni jeho penisu? lebo pre nic ine sa ho akosi neda milovat!!

katka35

predsa, ze niekto moze byt najmilsi, najvzdelanejsi a najslusnejsi muz v meste, ale ked ta fyzicky nepritahuje, nic z toho nebude

katka35

fuha, teraz som citala prave nieco, co dokazuje, ako tazko si najst vhodneho partnera, aj keby bol slusny, inteligentny a chapavy

"Ak je váš vzťah s človekom, ktorý vám nevonia akokoľvek pekný, skôr či neskôr to aj tak skončí. Vaše podvedomie to jednoducho utne a ak nie, budete sa po zvyšok života trápiť s človekom, ktorý vám smrdí. Chce to nájsť niekoho, koho penis vám bude voňať.
To je predsa úplne prirodzená záležitosť u všetkých cicavcov – ak k sebe patria musia si voňať za každých okolností. Inak to predsa nie je ono. takže o tom to je. Je to jednoducho príroda a prirodzený výber"

bolo to na lesk.sk- to bude asi to, preco si zeny vyberaju zlych a nespravnych chlapov. mozno dakedy v praveku boli prave take vlastnosti potrebne na prezitie a ulovili by najvacsieho mamuta :-))

katka35

rano som psychicky nevladala ist do prace. tebe sa to este nestalo?
opalovat som sa jasne ze vladala, lahnes si na balkon a lezis