Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krčové žily

Príspevok v téme: krčové žily
majka__

ako sa prejavuju krcove zily? nejakymi bolestami noh? ide o to, ze nikdy som ich nemala, mam 21, momentalne brigadu, pri ktorej stojim aj niekolko hodin denne v kuse a teraz vecer som prisla z prace a dost ma zacali boliet obe lytka (ani nie ze krc, ale bolest). takto som stala a pracovala uz niekolko krat a nikdy som bolesti nemala. az teraz (len som vystrela nohy a v tu ranu bolest). vsak sa toho nemusim obavat? vysoke opatky nenosim. a ak je to geneticke, tak myslim, ze moja mamka ma krcove zily.

mjanik

ak ti bolesti neprejdu,použi akupunktúru,tá by si mala s tým hravo poradiť,na 1-3 sedenia by bolesť mala zmiznúť

cc

Jedine pravidelna pohybova aktivita ti pomoze.. Potrebujes aby ti pracovalo svalstvo a tym sa krv lepsie vypumpuje zo zil smerom hore.. A z potravin je pohanka prospesna..

majka__

dakujem za prispevky. ale je to mozne, ze aj tie bolesti mozu tomu nasvedcovat? pozriem si web stranku, ktoru si mi dala alzbee. aj dnes som napr. prisla z prace a ma bolia dost nohy. ale mam 2 dni volno, tak si trocha oddychnem.

blaha

ked sa sprchujes pustaj si na nohy teplu a potom studenu vodu to pomaha prekrvovaniu ,,potom si natri nohy kremom lioton 100 000 alebo nejaky iny maju ich vela v lekarni kupis daky a potom si nohy opri o stenu alebo tak aby si ich mala vyssie nez srdce ako sa hovori ,,a ked pojdes spinkat si daj nieco pod nohy aby si ich mala vyvysene,vankus alebo nieco aby si ich mala vyssie ,,,

alzbee

zaciatok krcovych zil sa prejavuje obcasnym trpnutim noh a takymi akoby zilovymi metlickami...na internete sa toho docitas strasne vela. Az ich ma aj tvoja mamka, tak mas temer 80%ne iste, ze ich budes mat tiez..dobra stranka je www.zily.sk Ja mam 20 rokov a kedze v nasej rodine ich mali od pradedka cez babku az po moju mamu vsetci, tak viem, ze sa im asi nevyhnem :-( samozrejme sa im ale da predchadzat-netreba to brat tak, ze mame ich v rodine, tak s tym uz nic nenarobim...a ich stav sa zhorsuje hlavne pri gravidite...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krčové žily - Fórum - ZDRAVIE.sk