HAK-vie niekto poradit?

severanka

inak, tie info o nepravidelnom cykle mám od lekára a z vlastnej skúsenosti... hormonálna ATK ktorá obsahuje len gestagén má tú nevyhodu že nedrží cyklus... tzn. žena buď špiní aj dva týždne každý mesiac, alebo má menzes veľmi nepravidelný...

severanka

tá podkožná tyčinka stojí okolo 240 € na tri roky, takže to sa mi až také drahé nezdá, keďže ja za moje tabletky za tri roky zaplatím okolo 15 000 Sk čiže takmer 500 €

takže neviem o akej neprijateľnej cene si hovoril :D:D:D:D

severanka

freaky preak: čo sa týka mňa a mojich informácii o HAK, rozhodne sa nespolieham na info typu jedna teta povedala :D
to si si už mohol všimnúť... :D:D:D

bavíme sa o podkožnej antikoncepčnej tyčinke :D

dáva sa na tri roky, obsahuje len jeden typ hormonu (nie dva ako tabletky), a je to z toho dôvodu aj málo používaná HAK... v cene problém nevidím :D nezdá sa mi to na tri roky drahé :D

takže, ty si láskavo over info a až potom machruj...

p.s: pre tvoju lepšiu informovanosť :D www.nobelplus.sk

freaky preak

by som rad vedel odkial mas informaciu o jednom hormone a o nepravidelnom cykluse???..implantat sa v SR tolko nepouziva, lebo je neprijatelna cena!!! ..nie preto ze to neni dobre!! nemam rad nepodlozene informacie typu jedna kamka povedala.

6fatima6

je to na tri roky, tak neviem ci nepohodlna? zaujimave, som myslela, ze je to novinka :)). Tak to asi radsej tie tabletky budem brat. Nechcem nepravidelne spinenie. Teraz som po porode a beriem Noriday a vobec nie som spokojna. Spinim,bolesti brucha.Je to hlavne kvoli tomu, ze este kojim.

severanka

no, u nás na SVK sa tento typ antikoncepcie už veľmi nepoužíva... nie je to veľmi pohodlná forma antikoncepcie... navyše, obsahuje len jeden hormón, čiže môžeš mať veľmi nepravidelný cyklus...