Stihlost v pase, ako na to?

anabelka

ešte som chcela dodať- poznám dievča, kt. takto schudlo uplne všade, lenže na to treba zrejme pravidelné točenie nie na pár minutiek, keby sa viac snažím, určo by to bolo lepšie aj u mna :) lenže ja som lemra lemrava

anabelka

ja to ani nenazývam čvičením, dala som si točňu do izby, ked som mala čas alebo som sa nudila tak som sa točila, určite nie pol hodinu denne alebo aj viac, raz dva ma začne pichať v boku, potom prestanem a cez den sa opäť na chvilku potočím. Je to naozaj nudné, takže dlho to nevydržím :)
Pomohlo mi to hlavne na pás, ale tiež trošku aj na zadok, stehná trošku menej.
Ani ja necítim brušné svaly ako napr. pri brušákoch, ale naozaj mi to pomohlo. Mám štíhly pás ako nikdy :)
Žiadne špeciálne cviky na to nemám, len sa točím :D

kvetinka_BA

Ahojte, my doma tu tocnu volame rotana. Ale tiez nemam pocit, ze by som nejako citila brusne svaly po cviceni na nej. Cvicim len tak, ze trupom nehybem a vytacam len nohy raz na jednu potom na druhu stranu. Pomerne sviznym tempom, asi 5 min. Mate este nejake tipy, ako sa da na tom cvicit efektivnejsie? Alebo mam na tom stat dlhsie? Lebo je to dost nudne...

sade8

anabelka
a cvičila si na tom denne??
a pomohlo to na zadku a stehnách?
lebo ja ju mám doma no neviem ci to tak pomáha

anabelka

ahoj karisa, mne sa podarilo schudnť v páse a to riadne, ani to nebolo cielene :D
Občas som sa potočila na takom kruhu, točňa alebo tak nejak sa to volá? Netuším kolko cm som dala dole, ale dosť a to cca za 2 - 3 tyzdne .