Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruácia v tehotenstva a obvykla menštruácia...ako sa odlišujú?

Karinecka

Ahojte.Chcem sa Vas opitat,bo uz vazne neviem co mi je a ci mi konecne niekto nepovie co to asi moze byt.Menstruacia mi meskala 18dni a ak som si spravila test a ten vysiel pozitivny.No na19 den som zacala spinit a na ten falsi sa mi to pustilo este viac a zacalo ma boliet pod bruskom a tak dost krcovito.Isla som k le korovi a ten ma prezrel,urobil mi ultrazvuk a povedal mi,ze tam nic nie je len ze mam zvecseny vajecnik.No lenze ja mam nafucane brucho a zvecsili sa mi prsia ale stale spinim a to uz je 13 den;(nevie mi niekto povedat co mi vlastne je???????

Maťka012

Mozem sa spitat asi pred mesiacom som mala pohlavny styk a priatel sa do mna spravil asi 5 krat,vtedy ked som mala dostat menstruaciu tak som ju nedostala a dostala som ju az teraz no bola ina 1 den bola az velmi slaba uz to mam 2 den no uz viacej no ale nekrvacam tak ako pri beznej menstruacii. Lebo som pocula ze baba moze byt tehotna aj ked ma menzes. Mozem byt tehotna??

Babeško

Sex som mala asi tyzden pred tym ako som cakala menstruaciu..takze uz si mozem spravit tehot.test?hm a tie priznaky su normalne?hm ked nesom tehotna?

Marsmeloun

Babeško a ktorý den cyklu to bolo ??? či si mala ovulaciu približne .. cez neplodne dni je velmi malá sanca otehotnieť .... jj sprav si test ale myslím že sa nemas coho baz moc v tvojom prídepade ked už prisla aj menštrucia ... len nabuduce s rozumom

odpovedam

babesko, jasne, ze mozes, ked si mala nechraneny styk a este do teba vosiel ejakulat. Preco si nespravis tehotensky test? Uz si to mohla spravit davno...

Marsmeloun

nie si tehotná ... neboj nič .. hlavne nestresuj ... ak tá menštruacia bola normalna ..pri tehoternstve to je len také špinenie alebo velmi slaba a kratka , nemože byt uplne normalne ved vajíčko by bolo uhniezdené ...ale chapem tvoj strach .. cždy myslíš na to čo ak . a hlavne preto nesexuj s kadekýmm .... ked nechces byt tehotná tak sa chran ...

Babeško

Chcela by som sa opytať... Asi pred mesiacom a pol som mala nechraneny pohlavny styk a chlapec si nedaval pozor a ...to do mna..od vtedy som dostala normalnu menstruaciu silnu..ale zväcsili sa mi prsia a mam nafuknute brusko..MOZEM BIT TEHOTNA??HM

dada27

ked si uz tehotna, moze sa menstruacia objavit vo vynimocnych pripadoch do tretieho aj stvrteho mesiaca tehotenstva. byva kratsia a menej intenzivna. no skor zistis, ci si tehotna z inych priznakov. aspon u mna to tak bolo. dokial sa uhniezdi oplodnene vajicko a zacina vyvyjat hormon je to zhruba 10 dni od ovulacie, a potom zacinaju prve priznaky. u mna to bolo okamzite pocit napatych prsnikov, ja som ich mavala aj pred menstruaciou tak jeden den. ked som bola tehotna bolo to zhruba tyzden kym som si to uvedomila, a nasledne my zacalo byt tak "divne" zle. vedela som ze som nic zle nepojedla, ze nema mi byt preco zle. to su dve najcastejsie naznaky. ja som zacala nasledne velmi intenzivne citit vsetky vone, a o zmene chuti. to velmi nie, skor prve styri mesiace som nemohla nic intenzivne ani citit, takze som toho vela nepojedla, a ked tak zo zapchatym nosom. ale kazda to ma ine (myslim zaciatky). myslim ze po takych dvoch tyzdnoch tehotenstva ti to bude jasne.
a zaklad je, ze nic ti neutecie
ja som pri prvej dcere pouzila asi pat tehotenskych testov, jeden marne pouzity, a zvysne predcasne :-)

Matu-SKA

Ja som teraz dostala skôr menštruáciu ale bola slabšia a aj s hnedým špinením...Tak ma to tiež zaujíma či môžem byť aj tak v tom..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruácia v tehotenstva a obvykla menštruácia...ako sa odlišujú? - Fórum - ZDRAVIE.sk