Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5 dni mi meska menstruacia

mima228

Ahojte, meska mi menzes 5 dni, zvycajne mi meskal ina den mozno dva. Mala som pred mesiacom zapal ciest, ale s frajerom spavame s ocbranou a davame si velky pozor, prosim poradte mi co to moze byt. Dakujem

radimir

Jasne Bianka, ze si tehotna - ten test nevyjde pozitivne iba tak, skor naopak, ze si este kratko tehotna a neukaze to. Takze k malej ti pribudne dalsie? Gratulujem ;)

cicus1234

Dobrý deň chcela by som sa opýtať môžem but tehotná ked mi meškajú kramy 5 dní a robila som si štyri testy a vsetky mi vyšli pozitívne. Ďakujem za odpoveď

blondula

mne meskal menzes skoro 2 tyzdne a dnes som ho dostala.kedze neberem HAK je to u mna normalne,lebo vzdy som mala nepravidelny cyklus.zbytocne nestresujte,lebo bude meskat este dalsich par dni :D

MIKANNA

AHOJTE MNE MESKA MENDZES UZ 5TY DEN , PRSIA MAM ZVECSENE A CITIM SA CUDNE JE MI NEVOLNO CHCEM SA OPYTAT MOZEM BYT TEHOTNA? MNE MENDZES NEZVIKLA MESKAT DUFAM ZE MI PORADITE DAKUJEM:)

lionesssssss

petuska, no čo by si robila... no nič, porodila by si... ako mnohé pred tebou už porodili...nebolo by si ani prvá, ani jediná ani posledná

petuska266

ahojte...aj mne uz meska 5 dni menstruacia a velmi sa bojim...taktiez dufam ze to nic nebude...lebo neviem co by som robila...:(

aknitka

a môžeš byť tehotná? ak áno, mala by si si urobiť test.
niekedy, ale zvykne menzes vynechať bez zjavnej príčiny. tak sa nestresuj a ak ti vyjde neg. test počkaj na nasledujúci cyklus. ak ti ani potom menzes nepríde zajdi k lekárovi.

dianqaa

aj mne sa sem - tam stane ze mi meska menstruacia a potom si uz zacnem nahovarat a tak ma uz aj brucho zacne boliet zle mi jee a tak ... ale 5 dni nie je zas az tak velaa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

5 dni mi meska menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk