Lubim ho..on mna nie:(

Príspevok v téme: Lubim ho..on mna nie:(
Janulka92

ahojte..hm ani neviem kde mam zacat blaznivo som sa zalubila do jedneho chalana este v marci tohto roku stretli a vlastne da sa povedat ze to bola laska na prv pohlad on mal 21 ja 16.. proste zalubili sme sa jeden do druheo prezivali sme spolu krasne chvile dokazali sme sa tesit z malickosti proste uzasny vztah.. trvlo to 6tyzdnov potom sme sa pohadali na soamrine pretoze s od kamaratov dozvedel jednuvec o mne ktora ho nie ze sklamala ale proste myslel si ze mu neverim a tym padom ho nemam tak rada ako hovorim a ako sa spravam.. tak sa ku mne neozval ja som mu stale pisala smsky,maily volala samozrejem ze nedvihal..zaciatkom jula som uz mala toho dost a napisala som mu sms: "dnes na diskoteke ti davam poslednu sancu ak za mnou neprides budem vediet zo mje srdiecko miluje zbytocne..a vysvetlila som mu kde sedime... lenze stlao sa to co sa nemalo stat rozpravalasom s jednym chalanom a kedze bolo dost vela ludi niekto zozadu do mna drgol zvalila som sa nanho a neviem ani ako pritlacil mi ruku medzi seba a stenu a povelda ze ak sa s nim nepolizem tak mi rozpuci ruku ak oten clovek ma okolo 100kil tak mi nebolo vsetko jedno..lnze vtedy nas musel vidit ten chlapec ktoreho lubim..a len mi napisal sms: milujem ta ale toto je na mna uz pri vela zbohom...2dni na to som ho pockala pred jeho robotou vykricala som m uvsetk odotvare ako ho lubim prost vsetko co sa tykalo mna a jeho a on cely cas len stal oproti mne so slzami v ociach a pozeral na mna..a ked som bola dlhsie ticho tak ma len pohladil po lici a odisiel ..
a odvtedy nedoakzem ist vonku nedoakzem sa s nikym porozpravat lebo pri vsetkom mi je do placu stlae usim na nho mysliet ja ho nedokazme prestat lubit nedoakzem bez neho zit:(

imka

moja ja som bola natom podobne .stretla som druheho zalubila a nebanujem ked on nepride potom vsetkom co si spravila najdi si druheho a netrap sa papa

petter

zabiatko ten tvoj koment nema chybu :-)..."nechcel ma niekto pustit cez dvere tak som sa s nim olizovala pre istotu?"...fakt dobre :-)))

alzbee

Az to spravne chapem: v marci ste sa dali dokopy a boli spolu 6tyzdnov..to znamena, ze ste boli spolu zhruba do polovice maja...a potom ste sa rozisli a ty si mu stale vypisovala, vyvolavala, no on ta ignoroval...to akoze ta ignoroval mesiac a pol, kedze pises, ze potom zaciatkom jula sa hento vsetko odohralo na disko? moj skromny nazor nato cele je tolko, ze jeho sms: milujem ta, ale toto je na mna uz vela zbohom...bola pisana len preto, aby si mu konecne dala pokoj. Zrejme mu to prislo velmi vhod, ked ta videl s tym chalanom a bol rad, ze nemusi ti nic vysvetlovat, ze preco s tebou uz nechce byt, lebo "akoze" si ho teraz ty ranila...keby ta miloval naozaj, tak by ta tak dlho neignoroval..a nato, ze ma 21rokov by som od neho ocakavala rozumnejsie spravanie-veci si vysvetlit a nie sa hrat mesiac a pol na urazeneho. Mozno je to teda inak, nez ako ja pisem, ale z tvojho textu som si toto vyvodila.

zabiatko

tieto pubertakoviny by tu mali zakazat...pripomina mi to ten casopis BRAVO..neviem este ci sa to vydava ale kedysi to bola hitovka pre 14-16 rocnych...
no dievca a co mi ti tu mame ...ked sa s tebou nechce rozpravat ani byt v kontakte...najprv si uvedom ze lizat sa s niekym len tak to uz co je ..dnesna generacia mladych je uz naozaj niekde inde a to nie som zase ziadna starena ale mam uz co to po 20...beriete vsetko len tak..sak co.. olizovanie sa uz div ze nie s kazdym a za kazdych okolnosti a o ostatnych veciach ani nevravim...to si naozaj myslis ze ten nejaky pako by ti priamo na diskoteke rozpucil ruku?:D ale no neprehanaj..ho poslem do prdele a idem si po svojom...ani sa necudujem tomu "tvojmu"..ako ti ma verit? nabuduce by si co povedala? nechcel ma niekto pustit cez dvere tak som sa s nim olizovala pre istotu?

doubledog

hej, blaznivo zalubena, co sa bozkava s chalanom lebo ju niekto zozadu drgol

a uplnou nahodou ste boli obaja nahi a on ho zasunul do teba, ze?
ale ty milujes ineeho, och aka blazniva laska

fakt smiesne :))