Kolenne klby

RNG

Na podobne problemy pomaha natieranie DMSO,alebo aspon roztokom MSM, branie extra doplnkov na klby, aby sa mohli zregenerovat, pripadne brat rozne protizapalove, ako serrapeptaza, curcuminoidy s bioperinom, Boswelin a ine.
A samozrejme nepresilovat si klby zbytocne, nehovoriac o roznych urazoch.Takze heslo je:

"Sportom k zdraviu a nie permanentnej invalidite"

ni-ka

grcko-znamena to ze na spodnej casti stehennej kosti mas nieco co nevedia identifikovat...bud je to nezhubny kostny vyrastok-z urazu ci od mala alebo je to anatomicka odchylka

Maslovic

mam rtg fabela varieta skeletu vl
patelofemoralna chondropatia 1-2 stupna t depo lok evakpunkcianeeg verm-
z chondropatio g 1 dx - je potrebna oeracia,alebo aka liecba a prevencia je mozna aby som sa jej vyhol?dakujem za odpoved

Anna M

Bola som na ortroskopickej operácií,moja diagnóza znie "leasio et degener.cornua poster.menisci med.g.l.sin,chondropatio patellae gr.III-IV 1 sin.,chondropatio cond.tib.med.gr.II et cond.fem.med.gr.IV.1.sin." Prosím Vás čo to znamená a aké ďaľšie postupy,alebo lieky by mi pomohli. Ďakujem za radu.

petulo

mam asi taký istý problém ako ty.len z kickbox.presne po záťaži je to opuchnuté a pobolieva to mam vážny pocit že to môže byť meniskus...neviem si s tým tiež sam poradiť. beriem teraz arthrostop rapid, keďže už lekárom nejak neverím..bol som u ortopéda a vypinpongoval ma rentgénom:(...daj vediet ako si dopadol ty u lekara budem rad..)

alfa

ked ti aj opuchaju, mal by si ist k ortopedovi-mozes tam mat vodu, alebo vaznejsie poskodeny meniskus. nezanedbala by som to, ak chces este sportovat aj dalej