vztah s bratrancom?

Príspevok v téme: vztah s bratrancom?
vila-amalka9

pred mesiacom som oslavovala 18-ku a bratranec mi povedal ze sa mu pacim atd atd......cely tyzden mi z toho bolo zle,pretoze je to oja rodina kamarat,prezili sme spolu detsto.bolo mi to neprijemne vyhybala som sa mu,ale vcera som ho stretla v meste a zabavali sme sa.nepili sme ale nakoniec sme skoncili na jednom wc a viete si predstavit co:((
najhorsie je ze pi od rana vypisuje ze ma lubi:(co mam robit??bojim sa ze ked to doma poviem nasi ma zabiju alebo vyhodia z domu:(on ma 20...poradte mi

mirka 23

Ale to by bolo na dlho... Ale v podstate aj po vysadení HAK je ťažké otehotnieť, resp. nemalo by sa, lebo to môže mať negativny vplyv aj na dieťa. Ale to sme odbočili od veľmi zaujimavej temy.

fixka

no tak to je trapas, s bratrancom by mi to uz len zdravy rozum nedovolil, ale ten ste vtedy ocividne nepouzivali.
praveze ti panovnici boli vacsinou posahani a degenerovani ked sa krizili medzi sebou.

mirka 23

Katka, no praveže tí panovnici mali potom vadné deti. Hak je spoľahlivá. Aj pol roka po vysadení funguje skvele.

Katka35

nie je to v dnesnej dobe uplne bezne, ale najma v minulosti to bola dost bezne, a dokonca vacsina stredovekych panovnikov sa zenila s blizkymi pribuznymi - bratranci, sesternice. vtedy vsak skor islo o udrzanie prestize rodu a spojenie majetkov a uzemi. ale myslim, ze ani teraz to nie je take tragicke, a co sa tyka deti- ak by mali byt nejako postihnute, to by potom vacsina europskych pamatnikov nebola v poriadku- ale vacsinou boli, takze myslim,ze geneticky to nie je take hrozne