Delena strava

rita23

co mam jest v delenej strave? Viem tak akurat len to, ze zemiaky a maso nejdu k sebe, a ked by som jedla zemiaky na dnes na obed, musim aj na veceru? A trebars maso az na druhy den? Neviem takmer nic, co to obnasa.

usiko

ako som si zvykla? jednoducho, vdaka delenej strave som schudla, neprdim, dobre mi travi, citim sa lahko a na zachode po mojej velkej potrebe nie je smrad a rodina nemusi polhodinu cakat kym sa vyluftuje.....

chutia mi jednoduche jedla a preto sa jej, dufam, nikdy nebudem musiet vzdat....ak si dam sladkosti, tak zmrzlinu bez kornutka, bebe keksy alebo cokoladu, alebo pravu strudlu makovu, orechovu /doma plnenu a pecenu, cesto tensie ako papier/.....delena strava je super, mozem jest vsetjo, co je zdrave, alebo minimalne neskodi.....viem, ze niekto tejtostrave oponuje s tym ze je neprirodzena, ale akby zacal, hned by pochopil, ze vacsiu prirodzenost vase creva este nepoznali...a plet tiez....

ja som akurat este aj vegetarianka, takze sa zda, ze to mam este tazsie, ale da sa to a som velmi spokojna....

ak chcete delenie, vyhladajte si v temach,uz tu podobna tema bola....

prvosienka00

rata rata a ako si si zvykla:) teda za 12 rokov asi dost:) hehe. ja idem ododnes,snad nejake ti KG pojde dole aj)