Genitálny herpes

silviia

fiona, stale sa mi ta stranka neda zobrazit, skusala som to opakovane, mas nejake nove info o tom. co tam pisu? a kde to kupujes?dik

fiona

to mi je divné, že sa Vám stránka nezobrazuje, lebo mne to ide. V pondelok zajdem do predajne, chystam sa čagu kupit a napíšem koncentrácie. pridávam pre zaujímavosť popis, ktory je na stránke. Obsahuje účinné látky: dvojsýtne alkoholy zo skupiny triterpénov ako botulín, inoitociol a obliquol, ďalej polysacharidy, steroidy, chromogény, lignín, puríny, kyselinu čagovú, ktorá je podobná kys. humínovej (asi na 60%), buničinu, soli kremíka, železa, hliníka, vápnika, horčíka, sodíka, zinku, medi, mangánu a draslíka. Rovnako obsahuje melanín, ktorý podľa súčasných výskumov brzdí rozvoj patologických procesov spôsobených voľnými radikálmi, stabilizuje bunečné membrány a pôsobí ako silný imunostimulátor, má tiež antimykotické a antivírusové účinky.

silviia

fiona
stranka sa mi neda zobrazit! je to spravne napisane pls? zaujima ma to

RNG
- skoda tej chagy a brezy...ked to bude dakedy na dobrej ceste daj mi vediet, to s tou striebornou vodou sa tesim, uz sa da kupit?

fiona

silvia, pozri stranku, www.tml.sk, tam je okolo befunginu popisane viac. V zložení produktu je napisane: Koncentrovaný extrakt brezovej huby Čagy (Inonotus Obliquus) vo vodnom roztoku - 100ml, stopové množstvo kobaltu. Z popisu nie je zrejme, koľko je tam účinnej látky. Myslim že to kúpim, len som nebola istá, či tá huba čaga obsahuje betulinicku kyselinu.

RNG

Moc som nestihol, byrokracia je tam hrozna.
Spustil som maloprodukciu striebornej koloidnej vody.
Chagu nemam, do USA ju mozem len doslova pasovat z Ruska.
Ale vyrabam si pre vlastnu spotrebu alkoholicky vytazok z miestnych briez(betula alba a betula papyracea) odhadne 4% betulinu, ale je tmavy a obsahuje plno inych latok, ako napr tanin. Pouzil som ho na herpes, pracuje to fajn, ale nie je to vhodne na predaj.
Pochybujem, ze by mi to aj tak schvalili, tu iste nie.

silviia

RNG,
aahoooooooooooj, chybal si...
...ten betulin je vlastne z brezovej kory? alebo co je z brezovej kory si raz spominal tusim nejake antibiotikum?
A ta CHAGA je na co presne? daju sa tie vyrobky z brezy a tej huby kupit u teba? co vsetko liecia?
a dobre si sa mal? stihol si vsetko ? :)

RNG

Fantazia!. Chaga je huba rastyca na breze, cerpa betulinicku kyselinu rovno zo stavy(miazgy) a ma jej vysoke koncentracie.
Ucinna davka chagy je 15-30 gramov denneantiviralne, pecen, rakoviny atd....!)
Neviem, aky vytazok je ten co spominas, ale betulinu alebo betulinickej kyseliny, tj ucinnej latky treba 1/2 az 1 gram denne.

fiona

Zdravim RNG,vitaj naspat, ohladom tolkox spominaneho betulinu, ja chodim do jedneho obchodu s výž. doplnkami v PK, kde je tovar vačšinou dovážaný z Ruska a maju v ponuke pripravok Befungin, ktory je vyrobeny z extraktu brezovej huby čagy,ktorá rastie hlavne na brezách na Sibíri. Zaujímal by ma tvoj názor, či účinky z brezovej huby čagy sú zhodné ako betulin z brezovej kôry. Stranka je www.tml.sk Ešte som sa pytala predavačky na brezovu vodu, vravela že mávaju vodu z brezových púčikov, tak neviem.

RNG

Ved som to uz pisal predtym
Ale este raz pripomeniem najlacnejsi prostriedok na ochranu pred virusami-selen, davkovanie 200-600 mcg vo forme selenovych kvasnic
Je aj antioxidant, aj ochrana proti rakovine