Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vizazisticky kurz

Nikol666

Ja som počas vysokej chcela zmenu. Poriadnu a riešila som tento problém že kam na vizážistický kurz. Popravde mi asi 3 mesiace trvalo vybrať inštitúciu na ktorú by som sa spoľahla že splní ba má šancu prekonať moje očakávania. Narazila som na podobnú diskusiu a písali tam o Make up institute Prague a o ich starostlivosti o študentov počas kurzu a aj po kurze pomáhajú uplatniť sa v tejto brandži. Osobne môžem povedať že lektori boli úžasní, ochotní a opravdickí profíci. Naučila som sa milión vecí a nadchlo ma to brutálne.

Liv777

cez toto leto som so sestrou strávila perfektný týždeň v Prahe. Naši nám zaplatili kurz líčenia presne tento - makeupinstitute.cz a naučili sme sa asi milión techník a strašne veľa nových informácii o kozmetike, ťahoch, nanášaní proste to bolo celé super

Hana182

No ja som si prednedávnom urobila kurz Image-Maker a problém nájsť prácu som nemala, keďže stále sú nejaké svadby alebo je plesová sezóna... a okrem toho môžem kurz Image-Maker vrelo odporučiť. Naučila som sa tam všetko od základov až po profesionálne triky a navyše ma kurz veľmi bavil. Na kurz som chodila do Bratislavy a našla som ho na www.novetvare.sk Vrelo odporúčam každému, kto ešte váha :)

ollka

Popri zamestnani je to super, lebo zakaznicky sa k tebe hlavne pocas sezony budu objednavat az na vecer, okrem promocii a potom sama uvidis ako sa ti to bude rozbiehat, okrem toho budes mat stabilny prijem z roboty, nebudes stresovat za nemas z coho zaplatit ucty :-) Prajem ti vela stastia.

papaja

olllka

no mas pravdu,tiez uvazujem,ze to zacnem robit len na ciastocny uvazok alebo sem tam po praci,dnes ked sa chce dat niekto nalicit uz ani ti renomovani vizazisti nie su taki drahi tak radsej pojdu ludia k nim podla mna,meno urobi vela

olllka

Pozri sa na to realisticky. Ktora zena sa dava licit u vizazistky len tak vo vsedny den? To by si sa musela zamestnat v televizii, co je dost tazke, aj tak tam maju mizerny plat. Kebyze robis na zivnost a spravis si dobru reklamu, najviac roboty by si mala pocas stuzkovej sezony, plesovej a ked su promocie. A z toho sa neda vyzit, lebo si musis platit aj zdravotne a socialne poistenie (prvy rok nie).

olllka

Ja som si robila v Amos-K v Ba. Celkom dobre, ale su to len zaklady, potom je uz na tebe ci sa budes zdokonalovat. Ako Siu povedala, konkurencia je fakt velka a zakaznicky skor uprednostnuju renomovanych vizazistov.. Ked sa ti podari zamestnat sa, da sa z toho vizit, ale samotne vizazistky nezamestnavaju na pracovny pomer, keby ze si urobis aj kozmeticky kurz, zamestnaju ta omnoho lahsie :-) A ked nie, odporucam ti robit vizazistku popri inej praci. Fakt to nie je lahke

siu4

je vela,ale vsak nie kazdy je dobry...:) Neviem ti poradit konkretne ,ale vsak skus cez google,vla salonov robieva taketo kurzy.Drzim palce,pokial ta to fakt takto bavi a naplna,tak si chod za tym

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vizazisticky kurz - Fórum - ZDRAVIE.sk