Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Funguje liek Alli?

darkmother

Alexa123123: jj, musis si davat pozor na to, kolko tuku ma jedlo, inak dojdu tie vedlajsie ucinky. nesmela by si jest jedlo s tukom nad tvoj osobny povoleny limit a jedlo s neznamym obsahom (napr. v restike). alebo vtedy ho jednoducho vynechas. ak vobec nechces menit jedalnicek, nekupuj si ho.

darkmother

mne kamaratka - farmaceutka hovorila, ze alli ma ako jediny produkt na chudnutie v SR status lieku a nie len vyzivoveho doplnku. alli blokuje asi 1/3 prijatych tukov z jedla. odporucane mnozstvo tuku, ktore by malo obsahovat tvoje jedlo je zavisle od hmotnosti (ked vazis 65, malo by to byt 12g tuku/jedlo a medzi jedlami do 3g tuku). ak vazis vela - mozes zjest viac tuku - viac tuku zablokuje - ubytok je rychlejsi a je to vidno. vtedy sa to oplati. ak ale vazis malicko, do 60 kg, ubytok bude sice rychlejsi, ale nemyslim si, ze by sa to vzhladom na cenu alli oplatilo. slovom, ak sa uz teraz zdravo stravujes a dari sa ti chudnut, odporucam zvazit si pomer cena/efekt v zavislosti od tvojej vahy. v instrukciach k pouzitiu lieku je myslim napisane ze ho nemas uzivat ak mas menej ako 70 kg (co som ja ignorovala:).

aja05

ja som ked som schudla tak bez tabletiek, schudla som zmenou stravovania a pohybom cca.30kg no teraz som vsak cez leto nabrala naspat nejakych 5 kg ktorych sa chcem zbavit, stravujem sa uz normalne - zdravo, zacinam aj cvicit.

Martina222

No s tym alli je to tak, ze navzajom to vsetko suvisi:) urcite chudnes uz len tym, ze zmenis stravovacie navyky, ale alli Ti pomoze s nejakym tym kilom navyse. Ja som to sama citila, ze bez alli by som neschudla az tolko:) zacala som jest zdravo a zvykla som si na dobru vyvazenu stravu a to mi zostalo aj dalej, ked som ho neuzivala..

Alexa123123

Keď si kúpim stacionár a budem ho používať, chudnem aj bez toho, aby som zmenila jedálniček. A keď budem užívať Alli, schudnem bez zmeny jedálnička? Asi nie...Ja som iba to chcela, že zo samotného Alli sa zrejme nechudne, iba z tej zmeny stravy. Áno?
Ešte jednu vec by som sa opýtala. Ja teraz cvičím (denne 45minút spinning), jem minimum (ovocie, zelenina, šaláty), chudnem... A ak by som ho začala teraz užívať, budem napríklad chudnúť raz tolko? Alebo o 50% viac? Ak by mi to niekto potvrdil, tak ho utekám kúpiť. Napíšte...Ďakujem

talentmania

No ak sa budes aj nadalej nadzgavat a uzivat alli tak ti to je na dve veci.A to je tak aj pri ostatnych tbl na chudnutie proste treba zmenit jedalnicek a trosku sa zacat hybat a pojde to aj bez tabletiek.To mas ako ked si kupis stacionar a budes sa na neho len pozerat myslis ze schudnes?:OO)))

Alexa123123

Ahojte, tiež som veľa krát rozmýšlala nad kúpou Alli. Ale odrádza ma vysoká cena. Podla toho, čo čítam, treba poriadne zmeniť aj jedálniček pri braní Alli. Že? A tak ho potom ani nemusím užívať. Naozaj pomáha samotné Alli? Alebo iba to, že zmeníme jedálniček. To ma zaujíma...

darkmother

k alli budes potrebovat dobru vahu na jedlo a aj dost casu na pripravu. ale oplati sa to - pomaha a vycvici ta ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Funguje liek Alli? - Fórum - ZDRAVIE.sk