babenky poradte mi...

Príspevok v téme: babenky poradte mi...
mimka1

co mi moze byt a preco mi to meska...doteraz som mala menstruaciu ako hodinky presnu vzdy 28 dnovy cyklus...teraz mi to meska mala som dostat 19.a nic..tehotna by som nebala byt ked som bola s partnerom uz po plodnych dnoch....mam take mensie bolesti a strasne som unavena...cim to moze byt ze mi meskaju? ma niekto podobne skusenosti, prosim poradte mi...a este nieco do kolkych dni je spolahlivy tehot. test po pohlavnom styku.ja som mala posledny krat styk 13. moze my to uz test ukazat?...ale ked som mala styk 13. a krami som mala dostat 19. tak nemozem byt tehotna, vsak?...poradte mi som hotova...velmi pekne vam dakujem

mimka11

uz mi je lepsie, uz som dostala aj manstruaciu...kupila som si ten urinal a dufam ze mi pomoze...aj tak vam vsetkym dakujem

sdfsds

no ja som na tom takisto, stresy riadne a meska mi to viac nez tyzden (co sa mi este nestalo), s priatelom pouzivame kondomy, ale tusim ze boli po styku stale v poriadku, nic nevytekalo z gumy, priatel kontroloval.... takze fakt netusim preco meska :( ... z tepla by aj mohlo byt, kedze niesom an take horucavy zvyknuta a som prave v BA, kde su teploty oproti mestu z kadial som velmi rozdielne...

[zruseny8]

za malo :) rada som pomohla..
to si pekne povedala ze ak ide o zdravie, netreba pozerat na peniaze..ja som to povedala len tak pre istotu aby si mala dost eur v penazenke, tusim ze 60tabliet stoji okolo 7eur. ale nie som si ista.
potom daj vediet ako pokracuje tvoja liecba a ci sa dostavili

mimka1

smajlik dakujem ti velmi pekne..zajtra si ho kupim, vies ja ak ide o zdravie nepozeram na peniaze..este raz dakujem ti

[zruseny8]

takze citujem:
"velkou vyhodou produktu urinal je moznost uzivat ho aj v tehotenstve a v priebehu dojcenia. obsahuje len prirodne bazy a nema neziaduce ucinky"

urinal sa pouziva aj preventivne (mozes uzivat kazdy den) a znizuje sa tym riziko vzniku zapalovych ochoreni mocoveho mechura, mocovych ciest..je to vlastne vyzivovy doplnok, ktoreho hlavnou zlozkou su brusnice. preto okrem uzivania urinalu mozes papat brusnice, alebo brusnicovy kompot..taktiez mozes skusit tie urologicke caje, no urinal ti na 100% zaberie. len treba s nim zacat cim skor, aby netrvala doba liecenia mesiac. a priprav sa ze stoji dost korun..

[zruseny8]

podla mna tehotna na 95% nebudes, menzes ti vznika prave kvoli tomuto zapalu ale on sa dostavi..neboj sa
a urinal je vyzivovy doplnok, cize by nemal uskodit. idem vsak pozriet letacik a dam ti vediet co o tom pisu ano?