Celulitída

Príspevok v téme: Celulitída
Chester

Ahojte. Moja frajerka sa rozhodla, že začne doma cvičiť na stehná a zadok, aj keď nemá skoro žiadnu celulitídu. Ale viete, spevňovať svalstvo treba, aj keď ako prevencia pred vznikom škaredej pokožky na stehnách a zadku. Celulitídu má možno tak 10 percentnú, aj to len taký náznak (kto v dnešnej dobe nemá aspoň náznaky)a aké cviky, alebo metódy jej poradíte na spevňovanie a vytvarovanie zadočku?

Lussy86

Simi ;D

Ja keď som doma cvičila som z toho nemala nič, lebo som si veľa vecí odpustila.... takže odporúčam priateľke radšej ísť do toho fitka, kľudne ako píše Simka môžeš ísť s ňou... vo fitku je dosť strojov na krásne vyformovanie postavy :) a tiež treba upraviť životosprávu :)... no ale menej dobrá správa je tá, že celulitída je dedičná... môže ju ovplyniť len do určitej miery no vždy tam bude ...

Simka2286

Môj priateľ mi povedal, že ked chcem mať pevnejší zadok a stehná tak sa musíme viac milovať :D
Miesto vypisovania a hľadania cvikov na nete s ňou zájdi do posilky a potom večer ju pomiluj :DD
chlapi :DD

Karina

Preboha skutocne ste sa vyznamenali, sami moralisti na tomto fore..:)

Chester ja sice nie som odbornik, ale na spevnenie zadocku a stehien je dobry cvik: lahnut si na chrbat, vydvihnut zadok dohora a nohy umietnit pod kolena - treba spevnit cele telo a v tejto polohe robit male pohyby smerom nahor a nadol zadkom, po par sekundach si ho zacne poriadne citit :) a opakovat po 32 aspon 3, 4 serie

ivus77

ahaa a ona nema internet alebo tak? lebo ja ked si chcem nieco take najst dake cviky abo dietu abo hocijake rady tak si to najdem sama...ale sak v pohode len mi to prislo ako keby si ju nutil ale ak chce sama tak to je v pohode :) tak drzim palce pri hladani cvikov

Chester

Nerieš, poprosila ma, aby som jej našiel nejaké cviky na doma...na posilnenie svalstva... dačo som jej našiel a zároveň som hneď napísal tu, či mi (teda pre ňu) niekto niečo neporadí...ja ju do toho nenútim, sama to chce, sama mi kázala aby som jej niečo našiel...má silnejšiu, dosť silnejšiu mamu...chápeš? Chce si udržať postavu ako má teraz.

ivus77

skor si myslim ze to chces ty a nie ona...kedze tu pises ty...pride mi to trochu divne...ked si predstavim ze by moj chalan kdesi vypisoval ake cviky by som ja mala cvicit :D nic v zlom...a inak ty ako posilujes svoje svalstvo?