Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

saw palmetto kapsule...

Príspevok v téme: saw palmetto kapsule...
fialkaaaaa

pozerala som si na internete tieto kapsule, lebo v roznych tabletach na zvecsenie poprsie sa nachadza saw palmetto.. preto som chcela vyskusat ciste saw palmetto. ale je tu taky problem, ze som to nasla ale mam taky pocit ze je to len pre muzov, kedze tam udavaju ze zvysuje musku potenciu, a je aj proti prostate, a vytvara spermie.. myslite ze mi to pomoze na prsia?

RNG

Ja odporucam 720 mg extraktu na ucinok s obsahom 75 az 85% sterolov a mastnych kyselin, lacnejsi vyrobok s obsahom s 320 mg v kazdej tobolke najdes napr na Puritan.com za tretinu ceny za rovnake mnozstvo.
Ja to pouzivam na znizenie hladiny hormonu DHT, ktory co hlavna pricina zvacsovania prostaty(hyperplasia) u starsich chlapov a s tym spojenymi problemami.

maja515

Mne sa inak to zvacsenie trosku dari so saw palmettom, neviem ci si to len nenahovaram ale zda sa mi ze sa mi trosku zvacsili. Uvidime po pol roku. Tu to kupujem - www.vypadavanie.net

RNG

sawe palnetto obsahuje steroly a mastne kyseliny, ktore sa podielaju na tvoreni hormonov.
Pripajam:
re dievcata, co mali v mladosti nizke hodnoty hormonov, pripadne boli na roznych dietach, ktore im ovplyvnili rast prs je mozne rast povzbudit aj v rannej dospelosti.

Prostriedky co na to pomahaju obvykle obsahuju yam(diosgenin),saw palmetto(rastlinne steroly) vytazky z dateliny, vytazky zo soje a podobne.

Tu je mensi prehlad roznych vyrobkov a ich hodnotenie pouzivatelmi:

www.breastoptions.com

Zvacsenie prs je dost permanentna zalezitost, ked sa raz zvacsia, tak to aj po dobrati roznych pomocok zostava na dlhe roky. Tak ako po tehotenstve trva tiez zvacsenie prs velmi dlho.
Zmensia sa len pri silnych redukcnych dietach, ked sa tukove vazivo z nich odbura.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

saw palmetto kapsule... - Fórum - ZDRAVIE.sk