Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

darcek k 18. narodeninam

Príspevok v téme: darcek k 18. narodeninam
color

Ahojte,

prosim Vas nemohol by mi niekto pomoct s vyberom darceka pre priatelku? Bude mat 18 rokov. Mal som v plane kupit jej prsten ale ten uz dostane od maminy. Tiez som rozmyslal nad retiazkou a naramkom, ale tie by som jej rad kupil na stuzkovu. Dochadzaju mi napady. Jednou moznostou by este mohla byt kozmetika ale neviem ci sa to hodi k takymto narodeninam.

za pomoc vopred dakujem

lajoska

ja osobne by som na narodeniny nechela dostat kozmetiku....skvor nejaky ten sperk alebo oblecenie ale to musis vediet co sa jej paci alebo sa jej na to opytat co by chcela len uz by to nebolo prekvapenie

bibba

ten naramok s retiazkou by sa praweze hodil wiac k tymto narodeninam. aspon podla mna wiac nez na stuzkowu... po stuzkowej ju trebars pozwi na dobre jedlo, dobre winko, ale teraz jej daj nieco wynimocne.

12345789

a keby si sa spytal jej mamky? ona ti urcite poradi najlepsie a z tvojej otazky mam pocit, ze s nou vychadzas v pohode

samsung

Co takto kondomy znacky " Ty a Ja " :) Vystizny a velavravny darcek .... ale nie, srandujem .... Welnes centrum abo podobne je parada, pokial mas na to financie :) Parfem + .... nieco,ale to uz musis presne vediet jej vkus. Co takto nieake mile zvieratko ? Maleho zajacika ? Andulku ? ... Respektive ked uz budes v koncoch, tak zajdi do nieakeho obchodu a vybav si tam nieaky poukaz na nakup tovaru v hodnote .... a nech si uz ona sama vyberie :)

janicaaaa

S kozmetikou je to ťažko, musel by si poznať veľmi dobre jej vkus.....skús sa opýtať jej mamky, či náhodou nevie, aký parfém sa jej páči. A čo takto spoločný víkend v nejakom wellness centre alebo horskom hoteli?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

darcek k 18. narodeninam - Fórum - ZDRAVIE.sk