Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kŕče v nohách

RNG

"sol so znizenym obsahom sodika" je dobry zdroj draslika. Najdes ju napr v Bille.
Pouzivaj ju miesto obycajnej soli a krce v lytkach ti velmi pravdepodobne prejdu.

kristina111

krce v nohach zvyknu byt z nedostatku magnezia (horcika). treba ho doplnit, bud si kupite sumive tablety alebo ho predavaju aj vo forme tabliet. inak, v TV bezi aj reklama presne na tento problem, tam odporucaju pripravok, ktory sa vola "STOP KRCOM", obsahuje MG + B6 + DRASLÍK.

lyzicka

tak ja skusim asi ten horcik, vdaka :-) (Ale uz si nepamatam, ci som mala nohu odkrytu alebo nie, no ale aj keby ano, tak v izbe je teraz teplo, tak neviem, ci to bude tym)

Kamila123

ahoj, ja mavam presne to iste! Neviem presne cim je to sposobene, ale zda sa mi ze je to najcastejsie vtedy ked sa mi ochladi noha ....ked je v izbe zima a nemam ju zakrytu, potom staci najmensie napnutie a krc je tu. Zevraj na to pomaha horcik, ale neskusala som ho brat, ale jem viac listovej zeleniny (hadam tam je nejaky :D ). A mne osobne pomoze postavit sa na tu nohu a preniest na nu vahu, je to sice trosku neprijemne, ale prejde to rychlejsie ako bez toho.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kŕče v nohách - Fórum - ZDRAVIE.sk