Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa starať o takýto typ pleti?

Príspevok v téme: Ako sa starať o takýto typ pleti?
Karolinaa8

Ahojte. Mám veľmi zvláštny typ pleti. Neviem ako ju správne charakterizovať, ale pokúsim sa opísať ju: Od 12-tich rokov bojujem s akné najprv len pomocou drogériových výrobkov určených na akné neskôr asi v 13-tich som išla ku kožnej, ale tá mi teiť nepomohla. Vypísla mi Zinerit na začiatku pomáhla ale strašne vysušoval a dráždil moju pleť a neskôr aj prestal účinkovať. Tak som sa rozhodla, že sa o svoju pleť budem radšej starať sama. Od 15-tich používam kozmetiku, ktorá nie je urená na akné, ale je to lepšie už nemám až tak suchá pleť. Keď som nala 17 a pol dala som si predpísať HAK. Na akné mi pomohla ale citlivá pleť mi zostala. Keď si po umytí pleti nedám hneď krém mám ju veľmi šupinatú, stiahnutú a suchú. Ďalším problémom sú červená pleť, ktorá sa leskne a tovria sa mi šupinky, ktoré mám hlavne na nose a niekedy nad obočím. Používam make-up Astor Mattitude, ktorý mi veľmi vyhovuje svojou konzistenciou, ale šupinky len zvýrazní. Preto by som sa chcela spýtať ako sa mám starať o svoju pleť a akú kozmetiku mám používať. Zaujali ma hlavne značky Bioderma a Cetaphil.

anjelik9

ja by som určite nepoužívala na tvojom mieste gely ale len čistiace mlieka abo čistiace emulzie a hyyydratovala o dušu kozmetikou na citlivu plet...ja ked som mala podraždenu pleť počas užívania glyco a tak som používala tu emulziu od cetaphil aj kremik a neštipalo neštupalo a bioderma na citlivu plet netušim

ester2

mam podobny typ pleti a pouzivam Biodermu. Červeny rad na citlivu plet a vyhovuje mi. Ale mojej sestre nie. A to ma tiez citlivu plet. Musis sama vyskusat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa starať o takýto typ pleti? - Fórum - ZDRAVIE.sk