Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

snazi sa nas zamestnavatel oklamat?

Príspevok v téme: snazi sa nas zamestnavatel oklamat?
avea

ahojte vsetci, prosila by som vas o radu.
Zacala som pracovat a je to praca na 12 hodin denne chcem sa opytat ako je to so stravnymi listkami aky mam na ne narok, lebo ak spravne viem zamestnavatel prispieva 55 % na stravu a kolegyne dostavaju 3 euro na den n ie je to malo? Mne sa zda ze taka suma je pri 8 hodinach aspon v predchadzajucej praci som to tak mala. Neviete ako je to podla zakonnika prace?
a dalsia vec robi sa aj v nedelu a nemame za to ziadne priplatky.... co by ste mi poradili dakujem strasne moc

avea

ano mam ten pocit a este ked k tomu podpisujete papiere o hmotnej zodpovednosti a stahuju peniaze ani poriadne neviem za co a argument sefa na odmeny... dostavate tringelty ...ale to ,ze ak sa pomylis pri vydavani to nikoho nezaujima mam pocit, ze je to len o vyhodach majitela a nie zamestnanca :( je to smutne veru tak

jajka001_

vies to mas tak. kazdy ti povie, ked sa ti nepaci , tak chod. a chod, ked je take tazke teraz najst pracu. tiez mate pocit ze zamestnavatelia zneuzivaju krizu na zneuzivanie zamestnancov?

avea

odbory nemame aspon o nich neviem...a som priamo vo firme nie cez ziadnu agenturu a robim na cerpacej stanici som tam nova ale co pocuvam tak 90% je nespokojnych a clovek nevie ako sa ma poriadne ani branit.....

Petuska B

Za nedeľu je určite príplatok, ako vo sviatok. Poradím ti naštuduj si Zákonník práce. Nemáte nejaké odbory? Ak nie tak veľkú šancu na zmenu nemáš, iba ak by si zamestnávateľa nahlásila na Inšpektoriát práce. Stravné lístky má každý inak, niekto má viac niekto menej, tu netuším podľa čoho to je. Skús si pohľadať na nete Zákonník práce, naspamäť ho neviem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

snazi sa nas zamestnavatel oklamat? - Fórum - ZDRAVIE.sk