Ake mate zamestnanie?

tinusska

sway - mozem sa ta spytat, ako si sa dostala z pozicie asistentky tak vysoko? ja tiez pracujem ako asistentka a uz mi to "ide cez hlavu"..

Katarinka001

ja som toho porobila aaz az. hned po vyske som odysla do londyna a tam som robilaako asistentka manazera, ako business development assistant kde sme predavali parkovacie softwary, u ocneho lekara ako administratorka a pori tom som si robila staz v reklamnej firme a v marketingovej.. teraz som na SVK 3 mesiac a pracujem ako office manager a tiez nie som si ista ci je to to orechove.... treba skusat a skusat a minimalne budes veidiet ciastkovo co ta baci-ako ja. man bavi pracovat s ludmi, ale nie predavat, dalej ma bavi komunikacia v cudzom jazyku a cestovanie a bla bla...

sway

Ja som robila vselico.Od osobnej asistentky,cez nieco na sposob interneho auditu,potom business analyzy a teraz spravu aplikacii.Nikde nevydrzim dlho:-)
Asistentku uz nikdy viac,interny audit bol OK,ale bol blby kolektiv,analyzy nuda!Teraz,co robim ma aj bavi aj mame super kolektiv,no zase odchadzam:-))Niekomu to trva,kym najde to prave orechove..

meForMe

No ja este studujem..ale popritom robim casnicku..praca ma bavi,naplna a citim sa v nej dobre..ak je nahodou nejaka vacsia akcia,recepcia,svadba,rout alebo nieco podobne a je tam dobra zabava,vzdy sa to prenesie aj na mna a energiou len tak prekypujem:)v buducnosti chcem vo fachu zostat aj ked na inej urovni no to podstatne tam zostane...

zabicka1611

ja pracujem pre automobilku...vyrabame predne a zadne dvere na auta pre KIU!! a možem povedať že ma to bavi...ja nie som kancelarsky typ i ked som vystudovala technicko administrativny odbor!! (z donutenia rodicov) :D

za8icka

Tak mna moje zamestnanie velmi bavi. Robim to v com sa citim dobre a stretavam vela zaujimavych ludi z roznych krajin

jajka001_

ake mam zamestnanie? blbé. chcem iné. za prvé to robim uz pridlho a za druhe privela prace za malo penazi. tiez by ma zaujimalo kto co robi, ci ho to bavi a preco.

za8icka

No ja sa nachadzam v zahranici. MPo maturite som hned i ked neplanovane odisla. Robim leadera pre jedno call centrum pre cesky a slovensky jazyk

Mary_

Ja mam maturitu bola som na nadstavbe. Ibaže to čo by ma bavilo, je robiť sestričku na detskom oddelení a to musim isť v mojom prípade do školy na VŠ na dennú formu štúdia odbor ošetrovateľstvo. Ja teraz pracujem a už mi tam všetci aj práca lezú na nervy je to monotónna práca stále to iste. To ma už nebaví. Tak sa snažím hľadať niečo iné. A kebyže idem do tej školy, tak by som nestačila s peniazmi, z nejakej brigády cez víkend jedine. Rodičia ma živiť nemôžu, lebo bývam sama v podnajme. Všetko je proti mne celý osud.