Ake mate zamestnanie?

zlta

obavam sa, ze s tgakymto vzdelanim si nie ze nebudes moct vyberat, co by ta bavilo, ale budes rada, ako vobec nieco (cokolvek) zozenies.
Dorob si maturitu, to je minimum.

alzbee

Ja som mala na strednej 24rocneho spoluziaka, cize matura sa da dokoncit aj neskor:)) dokonci si ju, lebo sice to je obycajny zdrap papiera, ale bez neho sa zial daleko nepohnes. jedine ak vypadnut do zahranica...mam kamosa, ktory tiez strednu nedotiahol dokonca a teraz je v Severnom Irsku-doklada tovar v jednom hypermarkete a pri minimalnej mzde ma na hodinu 150sk...cize mu je vlastne este lepsie, nez niektorym tu vysokoskolsky vzdelanym ludom...ale dokladanim tovaru sa diera do sveta veru neda spravit...

meForMe

je velka moznost ze to nebude zadarmo,ale urcite to skus..ale stale neviem,co ta bavi,to ti fakt potom nemozeme poradit :)

za8icka

A nemozes si tu maturitu nejako dorobit? Skus ist na svoju skolu a spytat sa tam o tejto moznosti. Je to naozaj skoda ze ju nemas.

hmmmmmmmm

nie mám len ZŠ, 4 roky som chodila na SŠ a nakoniec pred maturou som sa na to vyprdla...nám 21 a spackaný život