stretko v Prešove

smajliQa

haahah :D:D:D presne viem o com hovoris.... baby sa uhybali takmer stale, bud bolo silne podanie, alebo si nechceli zlomit necht.. no sak co uz...
:D

tesim sa na leto....

zvedavko

:) mam rad sport ano vseobecne ho mam rad ci v TV ci aktivne :D nejaky sport mi ide lepsie nejaky horsie, ale nemôzem povedat, ze som vyslovene drevo. Chapes nikdy som nepochopil to ked sme hrali volejbal v skole a niektori sa uhynali lopte :D ach jaj som rad, ze som ta tu nasiel :)

smajliQa

heh aj ty si taky sportovy typ??? ja milujem sport .....nenormalne nepoznam nic lepsie jak sport.. proste uplne odreagovanie... tenis, korcule, voley.... mnamy :)

zvedavko

Je smutne, ze sme jedna a to pomerne mala krajina a predsa je taky rozdiel medzi vychodom a zapadom :( co uz no. Ked by som siel do BA tak by som ti samozrejme dal vediet :)

smajliQa

no jasne.. z 2009... tak to jej asi isto vadit nebude, predpokladam ze uz ani nevie, ze ju zalozila :D

no a ano, tu v Ba je neuveritelne vela ponuk, a ked mi niekto z tohto kraja povie, ze nemoze najst robotu, hned v tej sekunde si o nom myslim svoje... staci lusknut prstom a clovek odtialto si robotu musi najst do hodiny...

zvedavko

Nezalezi na tom ci by som tam siel alebo nie ved kamaratstvo môze byt aj tak hmm?

A pochybujem, ze to presovcanka bude citat je to dost stara tema takze si myslim, ze sa ani hnevat nebude :D Naopak môze byt rada, ze nas spojila :P

A k tej praci no nikdy nevies lebo v BA ked si clovek cita ponuky je stale viac ako tu v PO.