Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výmenný lístok

Príspevok v téme: Výmenný lístok
frantiska

Dobrý deň. Už druhý mesiac ma obvoďák lieči na vysoký tlak - žiaľ neúspešne. K internistovi ma poslať nechce, vraj to zvládneme. Ale nezvládame. Chcem ísť k internistke a on mi nedá výmenný lístok. Poraďte, ako to riešiť, aby ma internista vyšetril a aby to bolo všetko O.K. Ďakujem.

delphia

ifka1 moja reakcia vyplyva z mojich osobnych skusenosti...
ano, moze predpisat antihypertenziva aj lekar 1. kontaktu-t.j. obvodak, ale ked zjavne tlak sa mu neda dostat pod kontrolu, tak je za potreby odborne vysetrenie. jednak ma frantiska dedicnu predispoziciu a tiez vysoky tlak moze byt nasledkom ochorenia obliciek. co samozrejme treba dovysetrovat a nasadit patricnu liecbu. liecba tlaku nepozostava zo skusania liekov obvodakom, ze ktore zaberu a ktore nie...

frantiska

Amika, veľmi pekne ďakujem, niečo podobné som už skúšala, odpovedal mi, že my to predsa zvládneme aj sami... Ale skúsim to ešte raz.

frantiska

Ifka1, samozrejme, že sa snažím aj ja. Mám zdravý životný štýl, aký hádam málo ľudí. Vo svojich dvadsiatich rokoch mi anilen nenapadlo, že môžem mať vysoký tlak, ale žiaľ, je to v našej rodine dedičné a na mňa to sadlo príliš zavčasu. Otec mi zomrel vo veku 32 rokov na infarkt. Lekár si myslí, že je to len chvíľková záležitosť - stres, ale som kvôli tomu už dva mesiace na pnke, pretože ma môj tlak, na ktorý jeho lieky nezaberajú, veľmi vyčerpáva a nedovoľuje žiť plnohodnotný život - závraty, neustála bolesť hlavy, žalúdočné ťažkosti, nekľud, strach...
Takže mám nádej v tom, že keď ma vyšetrí internista, pomôže mi - keďže som rizikovým pacientom z pohľadu dedičnosti a nasadí správnu liečbu. A ako píšeš, každý človek má svoje zdravie vo svojich rukách - s týmto súhlasím. Preto chcem vyhľadať odborníka.

amika

takto mu povedz: Pan doktor ja nepochybujem o vasich schopnostiach a snahe mi pomoct,ale nebolo by predsa len lepsie zajst za tym internistom? ja by som to skusila,co vy na to? nehaj nech na toto odpovie,ved hadat sa nemusis

ifka1

boze, preco hned vyhrazky. tvoj obvodak ti moze lieky na tlak napisat aj sam.a otazka na teba. urobil si ty nieco preto, aby sa ti znizil tlak? upravil si stravu napriklad? myslis, ze ked pojdes na interne a dostanes za vagon liekov, ze bude tvoj problem vyrieseny? kazdy clovek ma svoje zdravie vo svojich vlastnych rukach. len si to kazdy m usi uvedomit a zmenit pristup k vlastnemu zdraviu.

frantiska

Delphia, keby to bolo také ľahké... Ja sa neviem hádať a doktora si nechcem pohnevať i keď veľmi dobre viem, že máš pravdu.

delphia

nemoze odmietnut poslat na odborne vysetrenie. dokonca nema co liecit ti tlak, na to je internista alebo kardiolog. pohroz mu staznostou na Úrade na dohlad nad zdrav. starostlivostou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.