Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyska,vaha

Príspevok v téme: vyska,vaha
medman

Zdravim!Mam 18 rokov,mam 168cm,54kg-neviem ako vy,ale ja nie som s tym spokojny.Neviete mi poradit co by som mal zacat jest aby som podrastol aspon 10cm,alebo ak to nie,tak aby som aspon pribral dakych 15kg?Hladal som nieco o rastovych hormonoch,ale neuspesne...ak o niecom viete pls sem s tym....dakujem

daisy

Ak tvoji rodicia su nizsi, ty 190 cm mat nebudes. Moj synovec ma 16, meria 185 cm (ma vysokych rodicov) a vazi malo. Zacal chodit do posilnovne a pribral. Bez cvicenia nepriberies. Zacni sportovat (trikrat do tyzdna chod do posilky, nechaj si od niekoho poradit, ale na priberanie je vhodne cvicit s tazsimi vahami po menej opakovani) a hned budes mat poriadny apetit, vhodne by boli aj doplnky vyzivy - su rozne gajnery- treba sa poradit s odbornikmi v posilke.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.