Vlasova kozmetika Tresemmé

Príspevok v téme: Vlasova kozmetika Tresemmé
liliiii

Baby neviete ci sa daju aj u nas zohnat vyrobky TRESemmé - pouzivane v profesionalnych kadernictvach? Dostala som sampon ako darcek z Anglicka - 900ml balenie a neviem si ho vynachvalit. Nadherne vonia, vlasy mam uplne hebunke, je velmi vyzivny s obsahom termalnej vody, mandli a aloe. Lepsi sampon som NIKDY nemala a preto uz ostatne nechcem.

mark1010

Dobry den. Viem Vam zabezpecit vyrobky Tresemme. Napiste mi o aky typ samponu ide. Mozete mi napisat na email:zdeno24@pobox.sk S pozdravom

mardzerin

sayos a tresemme, nemôže byť to isté.. v jednom a tom istom obchode ich majú oba, takže... nezáleží na krajine.. ja som si ho kúpila akurát dnes, ale som na cypre.. snáď mi pomôže.. sayos bol pre mňa utrpením... tak zatiaľ snáď len toľko..

dzulli1

Ahojte, kazda z vas tu pise ake su dobre tie sampony TRESemme...ale ja som v sev.irsku, zacala som pouzivat TRESemme Anti brekage a mam pocit, ze mi z neho zacali vypadavat vlasy... ako je to mozne??dik

titit

a na tie znicene vlasy THERMAL RECOVERY,len kondicioner tejto rady sa snaz nedavat na pokozku hlavy,mne potom vlasy rychlo zmastneju.

titit

tak,ako je u nas rexona,v anglicku su tieto vyrobky sure.je pravda,ze syoss je tresmne.je vsak aj pravdou to,ze tresemne je lepsi.celkovo je to tak so vsetkym.kup si tesco vyrobok doma a v uk....kvalita je rozdielna.tresemne v anglicku kupis vsade,ale zas az taky zazrak to nieje.z radu vlasovej kozmetiky tejto cenovej skupiny je urcite najlepsi.tiez mam doma sampon,kondicioner na blond vlasy+thermal kodicioner.doma tresemne nekupis,len syoss

ivkkka

ahojte....ja mam tiez znicene vlasy,lebo som dlhodobo v zahranici kde je teplo a more a pocasie mi ich uplne vysusilo..ked som prisla na SR tak som videla tu reklamu na SYOS a hned som si kupila z kazdeho jedno balenie...teraz som pre zmenu isla do anglicka a vsimla som si,ze tu SYOS nepredavaju co som bola smutna,ale vsimla som si ten tresemme,a tento tyzden ho maju v akcii zo 4,50libier na 1.97...tak to tu kukam ci je to ten isty vyrobok ci nie a vidim ze nie a pri tom je pravda ze je toto vacsie balenie 900ml,len neviem ktory si kupit na super znicene a suche vlasy...