Boskávanie

Príspevok v téme: Boskávanie
zuzka74123

Ahojte. Mám 17 rokov a este som sa nebozkavala. Hrozne sa mi páči jeden chalan a viem že aj ja jemu.Lenže háčik je v tom že sa bojim vstahu, ešte som žiadny vážny vstach nemala. A bojim sa toho aj ze sme ešte aj z jednej klebetnej dediny(ach čo ak nám to nevíde?:( ..ach potom tie klebety) a ktomu sa bojim najviac toho že kedže som sa ešte nebozkávala tak že sa zahambím a nebudem sa vediet bozkavat.Prosím poradte mi nejak ...jak mam ist nato?? ked chalan začne tak baba potom ma pokračovat ehm ale hačik je natom že ako ??:(... dúfam že mi poradíte lebo ho mam strašne moc rada a viac nežkamaráta...ďakujem velmi pekne ....

muška11

zuzka74123..takže zuzka nič si z toho nerob ze si sa ešte nikdy nebozkávala..ja mam 16 a bozkáávalla som sa pred nedáávnom ale tak pred 4 mesiacmi:D...A TO UŽ MI POMALY TIAHNE NA SEDEMNÁÁSKU:DD..a nič sa neboj nebude to trapas a aj keby to bol ak ta ma ten chalan rad tak mu to bude jedno ci sa už bozkávala alebo nie!....a neni to vobec tazkéé , nedá sa na tom nič uciit,:)..ved uvidis samam držíím paste:D

alzbee

No na stare klebetne babky, ktore nemaju od nudy co robit len chodit sa spovedat do kostola a o 5minut nato ohovarat, az sa im z huby prasi, si nic nerob...co sa tyka toho bozkavania, tak jakhob ti v tej teme Ako sa bozkavat? pekne odpovedal a ty si mu aj zadakovala, cize trosku nerozumiem, preco si aj tak novu temu zalozila:)) ale nevadi...pozri-s bozkavanim je to ako so sexom...pri niekom si s tym sadnes, pri niekom druhom to proste nejde, aj ked sa clovek akokolvek snazi-ludia si nemusia v tom sadnut...na techniku prides sama...to sa neda vysvetlit, ze ako to robit. neboj sa, fakt nato prides:)) mozno prvykrat to bude pre teba divne a budes mat pocit, ze to nevies, ale cim viac sa budete bozkavat, tak tym rychlejsie sa do toho dostanes:))

jozef5555

tak v prvom rade na 17 rokov by si mala ovladat gramatiku aspon na normalnej urovni :) no a co na bozkavanie prides za chvilu ved su to len dotyky pier nic tazke sak aspon kukas hadam nejake filmy a na klebetnictvo sa vyser