Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia

Príspevok v téme: antikoncepcia
teky

Ahojte, chcem sa len opytat,beriem Minervu, ale som z toho dopletena, lebo asi mesiac som nebrala - ale v pohode, zacala som znova, ale zacala som doberat este z toho predtym balenia a teraz neviem, lebo mi to blbo vychadza.Ako to mam teraz urobit. Co sa stan, keby ze nebudem mat 7 dnovu pauzu a budem brat 35 tabletiek za sebou? Dakujem za odpoved

severanka

mniška: rada za tristo bodov a jednu poriadnu facku...

keď ti to príde, tak to vysaď a keď ti to skončí tak to znova začni brať ? ? ?

ty keď nevieš o antikoncepcii ani prd tak sa nepokúšaj durhým radiť v takýchto veciach... Užívanie antikoncepcie má svoje pravidlá a nie len tak že by the way dnes si dám a dnes zas nie...

teky: kľudne si daj aj 35 tbl za sebou, no potom si sprav tú sedem dňovú pauzu a potom už začni s novým balením a pekne popapaj 21 tbl... Viac tabletiek ako 21 je vždy možné si dať, ale menej NIKDY ! ! !

nikky6

prečo by nemohla brat 35 tabletiek za sebou?? ked nebudeš mat pauzu tak nedostanes ani menstruaciu...ono to je tusim aj v tej knizke ze ked chces oddialit menstruaciu tka nerob 7 dnovu pauzu a zacni brat nove balenie

mniška

TEKY tento druh antikoncepcie nepoznam ale iste neber zasebou 35 tabletiek proste ked to dostanes ich vysad a ked tito skonci zacni ich brať znovu.toje asi jedine riesenie a ak nie taq sa obrať na tvojeho gynekologa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk