Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strásna bolest pod lavym rebrom

Jardoo

Mám ten istý problém, pichne to zvlášť, pri rýchlejších pohyboch, pri smiechu a a hlavne, keď som udýchaný po behu alebo takto ..a som aktívny športovec a celkom ma to obmedzuje .. slepáka mi vyberali cca pred mesiacom a bolesť nastala pred dvoma týždňami .. neviem, čo to môže byť, pôjdem s tým k doktorke a uvidíme :).

CostaRica

inak aj mna tam dnes pichalo a nebolo to prvy krat vzdy som to pripisovala tkz. zastavenym vetrom a potom to vzdy preslo...moznoze si pojedla 5 cez 9 uvar si nejaky bilinkovy caj a ked neprestane tak lekar

kika1234

Aj na to som myslela, ale dúfam že nie... už len to mi chýbalo... ale pri slepaku je aj vracanie a horúčka nie?????

kika1234

Neviete mi niekto poradiť v čom je asi problém??
Už pár dni sa mi po každom jedle grgá, taký problém som nemala dá sa povedať nikdy. Jem zdravo, občas niečo sladké... včera ma začalo pichať v bruchu a dnes odkedy som prišla zo školy ma dosť boli pod ľavým rebrom, neviem či e na vine žalúdok... ved som nič zle nejedla, bolí ma aj ked chodím, dvíham nohy, tlačím si na to miesto alebo len tak ma tam reže.. občas ma pichne aj v podbrušku, alebo črevách to ťažko povedať.. viem, že ma tu nikto nevylieči, ale aspoň nejaké rady, dakujem :(

Pijem rumanček, chystám sa zobrať gastroval a robím si aj teplé obklady s termoforom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strásna bolest pod lavym rebrom - Fórum - ZDRAVIE.sk