menštruácia po porode

baja132

Dobry vecer. Ja by som sa chcela spitat ,ci je normalne ze aj rok po porode mam silnu menstrulaciu. Trva aj 10 dni ,pred tym to boli 3 dni aj s cestov.Dakujem...

KUBASANKA

Dobrý večer!
Ja by som sa chcela spytat, ze ci je normalne alebo nie ked po šestonedelí som menštruaciu dostala o mesiac a mam ju uz 19 dni?
Moju malinku som kojila dva mesiace a uz ju mesiac nekojim uz som na rady mojej znamej co je zdravotna sestra aj antikoncepciu prestala pred cca tyzdnom uzivat a menstruacia sa upravila nebola taka silna ale este mi stale trva...

Dakujem za vsetky odpovede...
Prijemny vecer

mica14

Zdravim,chcem sa informovovat.kolko dni by asi mala trvat 1.menstruacia,lebo mne uz trva 10.den a neviem kolko mam este cakat?dakujem

Ivka070709

Chcem sa s pýtať.5 týždňov po pôrode som dostala krami, ktoré trvali 4 dni.Už 5 deň mi meškajú.Dojčím,ale prikrmujem sunárom.Myslela som,že mi už naskočil cyklus.Bojím sa toho aby som zase nebola tehotná.Ďakujem.reakcie na môj príspevok prosím napíšte na môj email: janoaivana@centrum.sk.

dada27

ja som dostala tiez po sestonedeli, nieco ako silnu menstruaciu, a bola som velmi prekvapena a aj sklamana lebo som dufala, ze ked kojim tak budem mat aspon pol roka pokoj :-) ale po styroch dnoch bolo po nej a potom som 11 mesiacov nemala vobec. ta ako sa hovori nulta menstruacia po porode, je ako taka ocistna a nemusis sa bat, ale tak ako to uz niekto pisal, ta intenzita je na zvazenie, dokial je velmi silna a trva viac ako dva tri dni, ze to neustupuje tak by trebalo ist k lekarovi. no myslim ze to nehrozi. tak ti prajem krasny cas s babatkom a pokoj do srdca, kedze to je hlavne pri dietati. ja ked som kojila a nieco ma znervoznilo (vacsinou manzel :-)) tak aj moja dcera bola po kojeni dost nervozna, kedze adrenalin prechadza mlieckom

tak sa drz

helianna

ahoj, aj ja som dostala menstruaciu presne po sestonedeli, mala som ju sice normalnu, ale podla mna nie je nic neobvykle, ze si ju dostala, kedze zeny, ktore koja maju velmi nepravidelnu alebo ziadnu menstruaciu.... ja som dostala 2krat a teraz som 5 mesiacov po porode a nic ... ale o tej intenzite sa skus radsej poradit s odbornikom

aknitka

ja som tiež mala prvú menštruáciu po pôrode veľmi silnú. v živote som si pred tým nemusela v noci meniť vložku, ale pri tejto menštruácii som musela trikrát čo bola úplne pretečená a moja posteľ vyzerala ako po texaskom masakri. trvalo to asi štyri dni a potom postupne zoslabla a trvala ďalších sedem dní. ďalšia menštruácia už bola normálna.

misulka

Neviem, ci je silne krvacanie normalne, ale ked nekojis alebo si kojila kratko a nie casto, je uplne normalne, ze ti menzes uz prisiel. Kamaratka kojila len raz denne 1 mesiac a menzes dostala hned po porode.

kraaska

ja som ani nekojila,ale odsavala som si a tak som davala malemu,a potom mi mliecko aj odislo,mala som ho tak do 4t od porodu...