Pocit pocikania sa..

pole_p

cikať sa ti chce preto lebo tým že ti tam niečo strčí či už prsty alebo čo dotýka sa močového mechúra pretože je hneď vedľa...nie je to nič neobvyklé práve naopak...to že sa pôjdeš predtým vycikať ti aj tak nepomôže...z mojich skúseností je to práveže ešte viac fajn keď mám pocit pocikania sa...hlavne keď sa to robí rukou :)viacej to vzrušuje a keď priateľovi poviem že sa mi chce cikať len sa pousmeje a naschvál robí ešte viac...pravdepodobnosť že sa naozaj pocikáš nie je veľká ale môže sa to stať...keď nie je partner debil a je normálny tak to pochopí :) a súhlasím s tým AK SA HANBÍTE PARTNEROVI POVEDAŤ ČO VÁS PRI TOM TRÁPI A ČO SA VÁM PÁČI A AKO SA VÁM TO PÁČI PODĽA MŇA BY STE RADŠEJ ANI NEMALI SEXOVAŤ TO DOKAZUJE ŽE NIE STE SEXUÁLNE ZRELÍ veď sex je o tom aby sa vám to páčilo a keď máte normálneho chlapa aby ste mu dôverovali a vedeli všetko povedať keď to nedokážete je to dosť smutné

janekMY33

ale pocit cikania maju aj muzi tesne pred vistrekom a nepocikaju sa ale zeny mozu.A preco to je???No preto ze muzi tak maju taku klapku co dokaze zastavit cikanie.A pocit cikania je normalna vec u zien a je to sposobene tim ze sa klobaskou dotika nie priamo mocoveho mechura a neny to tym ze ma orgazmus.Ale ked sa nehanbis a pocas sexovania to pustis to cikanie tak ten orgazmus mozes dosiahnut ale neny to na 100%

kukulienka1

babyyy myslíte že ten pocit "pocikania sa" ovplyvníte tým, že sa predtým pôjdete vycikať? :D vobec nie..pokial nemáte tu spravnu polohu, furt budete mať ten pocit.. a poniektore tu píšete, že kvoli tomu nemožete praktizovať polohu "ja hore, on dole" čo je tiez blbosť vy ju kludne možete mat, len si musite najst tu spravnu polohu vy - napr trochu sa nad partnera pri tej polohe naklonit, resp kus sa podvihnuť atď sami by ste mali prísť na to kedy to pre vás bude dobre...
a pri prstovani je to uplne to iste..chytte partnerovi ruku, ked vam to bude robiť na mieste a vam bude treba cikať, nebojte sa a smelo mu tú ručku naštelujte ako sa vam bude pačiť ;) ked bude na tom spravnom mieste, trochu ho poškriabte, aby vedel že tak sa vam to pači :P
tak skušajte skušajte :)

Timus111

Ja mám pocit pocikania sa vždy keď mi to priateľ robí rukou a je to neskutočne super ale nikdy ho to nenechám dokončiť, pretože sa naozaj bojím, že sa pocikám :-D

čerešňa

No dobre ajanka, ale keď ako píšeš, sa pri pocite na močenie úplne uvoľníš, tak ako prekonáš ten pocit, aby si sa nepocikala? Stačí sa len uvoľniť a nemyslieť na to, že môže dôjsť k nehode? Alebo sa u Teba jedná o mokrý orgazmus ? Ja som sa skúšala uvoľniť, no ten pocit na močenie bol potom taký nepríjemný až mi to vzrušnie oslablo, jednoducho ten pocit prekonal vzrušenie a neviedlo to k ničomu.

ajanka

Citala som prispevok pana doktora a aj vase. na inom fore som si precitala, ze pocit na mocenie je blbost. ale ved to, ze zeny maju pocit na mocenie, pise aj spominany pan doktor. Ja mam pred orgazmom stale pocit na mocenie a uplnym uvolnenim sa ho aj dosiahnem, no jedine v tom pripade, ze som nebola tesne predtym na wc.ak si pred milovanim odskocim, orgazmus nedosiahnem, lebo to, co je prijemne, velmi rychlo prestane a potom uz moze partner iba suchat steny. Mam takmer 30 a prvy org som mala len pred par rokmi. nedokazala som sa uvolnit a ked to po mesiacoch prislo opat, pozorovala som to zakazdym, az som postupne zistila, co a ako mam robit, aby som dosiahla vrchol stale.

TImco

androlog.sk

ludia tu mate cele vysvetlenie to vase cikanie od odbornika myslim ze najlepsie ho sexuologa na slovensku takze staci sa len uvolnit a pojde to a hlavne sa nehanbit

AdamKrt

jully:

Nemusis ani striekat velmi. Niekedy je to len take malicke striekanie, alebo moze byt tolko stavicky, ze to riadne vyteka :)

To mas smolu, ze si este nezazila s priatelom orgazmus. Mne sa volakedy u priatelky zdalo, ze ona to nejak slabo preziva. Opytal som sa jej na to a hovorila, ze to bolo pekne. Ale orgazmus nemala. Zacal som sa viac snazit a uz nejaku dobu s orgazmom problemy nemava. Posledne mala pocas nasho 4 hodinoveho milovania asi 8 orgazmov.

Treba sa snazit --A je to!-- :-)

Je to aj taky dusevny orgazmus pre mna, ked jej privodim taku rozkos. Chce to iba nesustredit sa sebecky na seba.

jully

Joj...ja som orgazmus nikdy nemala...iba ak sama klitorálny...a velakrat sa mi chcelo pri sexe cikat...vacsinou pri polohe ja hore on dole...a netusim tiez...vzdy pred predohrou idem na wcko a koli tomu pocitu vacsinou prestaneme lebo nemam pocit ze by som bola blizko orgazmu...niekedy mi je to az neprijemne...vazne neviem co s tym:( a ako sa vlastne vaginalny orgazmus preziva okrem toho ze zeny striekaju?