chcem sa ho ZBAVIŤ

Príspevok v téme: chcem sa ho ZBAVIŤ
Mary255

Chodím s ním už skoro 4 roky.. zozačiatku to bolo ako z rozprávky boli sme šťastný aj keď sme museli prekonávať veľa prekážok, ale to nás ešte dalo viac dokopy... časom začal byť veeeľmi žiarlivý, zakázal mi dokonca aj dlhoročné kamarátky( že mali na mňa zlý vplyv)veľa sme sa aj hádali aj sme sa chceli často rozísť hlavne on ale ja zaľúbená až po uši som o tom nechcela ani počuť a robila som všetko preto aby sme sa nerozišli.. poslušne som mu hlásila každý môj pohyb, s kým som a hlavne kde.. veľmi zaľúbená som mu plnila všetko čo som mu videla na očiach vtedy ešte ako "decko" som bola naivná a až teraz dostávam rozum.. už viac nechcem takto trpieť a nechávať sa obmedzovať.. už asi rok ho neľúbim.. aj keď si dobre rozumieme ako kamaráti, máme spoločné záujmy a tak.. v poslednom čase som k nemu odmietavá.. pusu si musí doslova vynútiť.. už viackrát som už mala príležitosť sa s ním rozísť.. ale vždy prišiel a odpustila som mu.. asi si už zvykol na tie naše časté "rozchody" a teraz keď to myslím smrteľne vážne to berie na ľahkú váhu.. on je odo mňa o dosť starší a nechce to pochopiť, že sa s ním chcem rozísť.. už som sa s ním veľa krát o tom rozprávala.. po dobrom aj po zlom ale to bolo ešte horšie.. viem, že je chyba aj vo mne, lebo nemám pevnú vôľu..neviem ako to mám ďalej riešiť ako sa s ním normálne rozísť aby to pochopil.. je to strašné komplikované..

Mary255

Ano som decko a čo .. vy ste nikdy neboli? možno, že mám málo skúseností tak to neviem tak rázne ukončiť.. a zato že je starší tak mám pred ním väčší rešpekt..

sweet_lolitta

Mary> Ako to, ze on si dupne nohou, povie, ze "Nie, MUSIME SPOLU CHODIT!" a ty sa podvolis??! To co je za "vztah"?

AdamKrt

Je to uplne lahke. Staci mu to povedat a stat si za slovom. Vyhod ho zo svojho zivota, neodpovedaj mu na telefonaty, nekomunikuj s nim, iba stylom - "chod prec, nechcem Ta". Chce to len vydrzat a nenechat sa uchlacholit.

bibba

cim dlhsie to budes odkladat tym dlhsia bude cesta k rozchodu. a tym tazsie to bude. nebud s nikym kwoli lutosti. ide predsa o teba. nemoze ta nutit byt s nim. ak s nim uz nexces byt tak s nim nesmies byt... chwilu sa bude trapit. a po nejakej dobe to uz bude ine. cas wsetko wylieci. wsetko sa da prezit. aj on wie prezit was rozchod, neboj sa.

ROBAK

fgf urcite nie. Chcel som tym povedat ze keby som bol nim a viem ze ma uz nelubi a chce sa rozist - tak by som to hned ukoncil, ved to uz nema zmysel nie...?

fgf

robak, ty si nejaky mudry nie? keby to bola tema napr. o alkoholikovi, tak by si povedal "ak by som bol nim, tak by som prestal pit" ? :D

ramirka

neboj, ved si este prilis mlada na to aby si sa uviazala v takomto vztahu....ty mas este cely zivot pred sebou..takze hlavu hore ..rozchod..neustupit...a chod si svojou cestou..naozaj si primlada a mat uz taketo starosti ako nezbavit sa chalana ktoreho uz vobec nechces...