Pomožte

TZ1

Myslel sem že pred 3 mesiacmy to prestane a vypadalo že ano až od pondelka to začalo silno bolet až do dnes ortopéd my povedal zapal okolo jablčka na 2 kolenach dase ta bolest trocha stlmit ted použivam Veral gel.Mám strach že ma ortopéd pošle na operaciu neda sa niečo iné než operacia čkolvek okrem operacie pomožte dakujem.

TZ1

Neviete ako by som mohol zastavit tu bolest nefunguji any lieky čo my predpisal ortoped chodím aj na rehabilitaciu každý den a nič.A to robí prave koleno tam my našiel ortoped vyrastok a to je zvlaštné že na 2 kolenach to isté ale problem robí prave koleno a stava sa my aj že ked začne bolet tak sa any nemožem postavit.

TZ1

Chcem sa spítat čo to známena ked sa povie NEUROCHIRURG kamárat mne tam chce objednat ta bolest zase začina mne bolet čelustná kost mám strach že sa to vratí pomožte my prosím dakuji.

petronela zubekova

chcela by som sa opytat preco alebo z coho casto zivam aj 10krat za min. a niekedy mam pocit akoby som sa nedostatocne nadychla alebo nedalo nadychnut a kontrolujem svoje dychanie dakujem

janík

akupunktúra je stará čínska metoda liečenia chorôb pomocou ihiel,ktoré sa zapichujú do vopred vybraných bodov na ľudskom tele a nechajú sa tam zapichnuté určitú dobu, napr 15ˇminút-pozri : www.abiks.sk

janík

ak ešte neprešla hnačka,tak použi veľmi jednoduchú a aj dostupnú a lacnú liečbu:
vezmi za hrsť soli ,ohrej ju na panvici, nasyp do nejakej handričky a silno zahrievaj pupok a asi 3 cm pod pupkom.Po takejto kúre by mala hnačka zmiznúť-akupunktúra